2000-2500 TL arası LED TV Tavsiyesi

CivcivliYumurta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 2000-2500 Tl arası bir Led Tv alacağım. Daha önce bir konu daha açmıştım ama o farklıydı o yüzden yeni bir konu açtım. Öncelikle bir TV'den beklediğim görüntü kalitesi, hızlı kullanım, rahat seyir ve kaliteli bir sestir. Genelde televizyonu USB den film izlemek için kullanacağım tabi eğer Tv nin dahili Wifisinden yeteri verimi alırsam direkt televizyondan izlemeyi tercih ederim. O yüzden alacağım Tv de; Smart Tv özelliği, Dahili Wifi, olmalı. Onun haricinde görüntü kalitesi iyi olmalı, televizyon arayüzünün hızlı olması, ses çıkışının kaliteli olması, ve usb de çoklu video formatını desteklemesi lazım. Bu arada televizyon ile koltuk arasında 3, 3 buçuk metre mesafe var ve kaliteli film deneyimi için büyük ekran olmasını istiyorum, 50 inch tercihimdir. Bunun haricinde mutfak ve oturma odası bir olduğu için (amerikan tarzı) yemek masasından tv yi görmemiz zorlasıyor yandan baktığımız için buna nasıl bir çözüm üretebiliriz ? Bu özelliklere ve fiyata uygun televizyon tavsiyeniz varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bunların haricinde sormak istediğim başka hususlar daha var.
Sizce 3D olmalı mı, olmasa da olur mu ?
Sizce 4k UHD bir tv mi almalıyım yoksa Full Hd 2k bir televizyonda beni 4 5 sene götürür mü ?
Sizce Lg mi Samsung mu ?
Ve son olarak sizce Kavisli bir Tv mi Normal bir tv mi ?

Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim, benim bulduğum televizyonlar şunlar :
LG 49UB830V 4K UHD DVB-S2/T2/C 3D SMART LED LCD TV - Teknosa
LG 50LF650V DVB-S2/T2/C 3D Full HD Webos 2.0 Smart LED TV + 2 Gözlük

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı