2000-2500 TL'ye kadar çalışmak için oyuncu koltuğu önerisi

• Konuyu başlatan Smh.
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 665
Bütçe
2500

Smh.

Decapat
Arkadaşlar merhaba;

Evden çağrı merkezi çalışanıyım günde 10 saatim PC başında geçmekte. Bundan dolayı bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. Forumda bayağı bir araştırdım fakat boy ve rahatlık açısından uygun bir ürün bulamadım. Açıkçası biraz cüce gibiyim genelde koltuk arayan arkadaşlar 180-190cm boyları olduklarını söylemiş hep. Bizim boy 170 tabure mi alalım yani :D.

Neyse arkadaşlar günde 10 saat PC başındayım.
170 boy 85 kgyim.
Rahatlık benim için en önemli etken. "bel fıtığım var maalesef"
Son olarak uzun süre PC başında olacağım için terletmemesi çok iyi olur.
Bütçem 2000-2500TL'ye kadar çıkabilirim.

Tecrübelerinize dayanarak yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar, keyifli forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
xDrive koltuklara bakmanı öneririm şu an fiyat performans.
xDrive koltuklara bakmanı öneririm şu an fiyat performans.
Ancak amacın rahatlıktan yanaysa belirttiğin gibi oyuncu koltuğu yerine daha ergonomik ofis ve çalışma koltuklarını öneririm. Genelde söylediğin fiyat bandındaki koltuklar yönetici koltuğu şeklinde geçer ve oldukça rahatlardır.

Merhabalar;

Yorumunuz için teşekkür ederim aslında aynı durumu bende düşünmüştüm fakat pandemi hafiflediğinde iş yerimizden çalışmaya başladığımızda evimde oyuncu koltuğum kalsın istiyorum açıkçası neticede boş zamanlarımızda oyun oynayan insanlarız işten eve döndüğümüzde :)
Öneride bulunacak yokmu arkadaşlar Xdrive koltukları bayağı bir popüler gibi. Kullanan varmı deneyimlerinizi paylaşırmısınız Lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı