2000-2500TL 1080p monitör önerisi

Bütçe
2000
1080p 21.5 inç VGA girişli dahili hoparlör'e sahip 2000-2500TL civarında film ve video izlenecek monitöre ihtiyacım var. Pazaryeri olarak öneriler Amazon üzerinden olursa daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum.

Edit:
Acer marka ürünü gördüm GT220 ile uyumlumudur?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim ama 2. el ürün almayı düşünmüyorum zaten çok kullanmayacağım halihazırda laptopum var ve eski kasanın monitörü bozulduğu için boşta duracağına çalıştığı sürece sıkıntı yok.

1080p 21.5 inç VGA girişli dahili hoparlör'e sahip 2000-2500TL civarında film ve video izlenecek monitöre ihtiyacım var. Pazaryeri olarak öneriler Amazon üzerinden olursa daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum.

Edit:
Attığın Acer alınır.
Daha büyük istersen bu var.

Teşekkür ederim ama 2. el ürün almayı düşünmüyorum zaten çok kullanmayacağım halihazırda laptopum var ve eski kasanın monitörü bozulduğu için boşta duracağına çalıştığı sürece sıkıntı yok.

Siz bilirsiniz ama ikinci el alması en sağlıklı ürün monitör. Hem ölü piksel, Ghosting'le uğraşmadan temiz monitörü alabiliyorsunuz. Ama gene de sıfırda alacaksanız 23~24 inç öneririm altı kötü şahsen.

Attığın Acer alınır.

Acer monitörler Acer kullanıcısı olarak önermem.

Attığın Acer alınır.

21, 5-23.8inç monitördede GT220 ekran kartında görüntüyle ilgili bir sıkıntı yaşamam değil mi?

Siz bilirsiniz ama ikinci el alması en sağlıklı ürün monitör. Hem ölü piksel, Ghosting'le uğraşmadan temiz monitörü alabiliyorsunuz. Ama gene de sıfırda alacaksanız 23~24 inç öneririm altı kötü şahsen.

Acer monitörler Acer kullanıcısı olarak önermem.

Çalıştığı sürede benim için önemli değil zaten çok kullanacağımdan değil. Acer harici önerileriniz varsa onlara da bakabilirim.

Attığın model kötü kardeşim, burada boş edebiyat yapma. Önüne gelen model öneriyor şu öneri kısmında, bunu al geç dostum boş ver Acer'i; Samsung 24" Lf24t350fhrxuf 5ms 75hz Ips Fhd Hdmı Vga Çerçevesiz Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Neyi kötü? Bunu kanıtla bakalım, bence de senin gibi kişiler önüne gelen yere monitör önerisi yapmasa iyi olur.
VA panel diyecek olursan düşük Hz de VA panel çok ghosting yapmaz ve renk kalitesi IPS'e göre kat kat iyidir.

Geri
Yukarı