2000-2500TL arası telefon önerisi

Sadece sosyal medya kullansanız kasma olmaz tabii. Şahsen ben oyun oynayarak telefonun ırzına geçtiğim için kasıyor.

Hocam M.21 çok güzeldir ama onda pek oyun oynamayı planlamayın(piyasadaki oyunların %95'ini rahat açar ). Eğer telefonun oyun oynayarak ırzına geçerseniz, telefon 1-2 yıl içinde sizi çok üzer.

Şarjda kullanmamaya dikkat edin,bildiğim kadarıyla lityum-polimer piller bu konuda çok daha hassas oluyorlarmış.

Hocam M.21 çok güzeldir ama onda pek oyun oynamayı planlamayın(piyasadaki oyunların %95'ini rahat açar ). Eğer telefonun oyun oynayarak ırzına geçerseniz, telefon 1-2 yıl içinde sizi çok üzer.

Şarjda kullanmamaya dikkat edin,bildiğim kadarıyla lityum-polimer piller bu konuda çok daha hassas oluyorlarmış.

Eevt genelde %20'nin aşağısına indirmeden şarj edin diyorlar.

Dediğim gibi Wild Rift yüksek çözünürlük orta-düşük grafikler ile oynarım. Ağırlıklı olarak sosyal medya kullanırım telefonda.
Telefonu sarjda kullanan birisi değilim zaten. Sadece Online derslere girdiğim için sarjda kullanıyordum, 6000 mAh ile öyle bir şey olacağını sanmıyorum :D.

Geri
Yukarı