2000-2500TL Ekran Kartı önerisi

Bütçe
2500 TL

CEVİZZZ

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. APU işlemci kullanıyorum ama oyunlarda kasmalar oluyor. Daha güçlü bir sistem için harici bir ekran kartına ihtiyaç duyuyorum. Fakat sistemime hangi kartı almam gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var. Sistem özelliklerimi ekte belirttim. Bütçem 2000-2500 TL. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• caches.png
    caches.png
    15 KB · Görüntüleme: 33
  • cpu.png
    cpu.png
    24,1 KB · Görüntüleme: 37
  • dahili grafik.png
    dahili grafik.png
    25,2 KB · Görüntüleme: 35
  • DxDiag.txt
    89,2 KB · Görüntüleme: 19
  • mainboard.png
    mainboard.png
    18,5 KB · Görüntüleme: 32
  • memory.png
    memory.png
    26,8 KB · Görüntüleme: 20
  • spd.png
    spd.png
    22,2 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. APU işlemci kullanıyorum ama oyunlarda kasmalar oluyor. Daha güçlü bir sistem için harici bir ekran kartına ihtiyaç duyuyorum. Fakat sistemime hangi kartı almam gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var. Sistem özelliklerimi ekte belirttim. Bütçem 2000-2500 TL. Şimdiden teşekkürler.

Hocam ne tarz oyunlar oynuyorsunuz belki fazla masrafa girmeden idare edecek bir şeyle devam edersiniz.

RX 560 veya GTX 1050 Ti

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı