2000-2700 TL telefon tavsiyesi

• Konuyu başlatan mba
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mba

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Halihazırda iPhone 7 kullanmaktayım. Elime küçük geldiği için değiştirmek istiyorum. Alabileceğim telefon tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SAR değerlerinden yola çıkarak bir değerlendirme yapmak yanlış olur. Sandığınızdan çok daha az etkisi var. Ayrıca SAR değeri de diğer modellere göre kıyasladığınızda yüksek de değil. Gene de almak istemezseniz, A8 Plus almamanızı öneririm. O fiyat için oldukça kötü bir model.

SAR değerlerinden yola çıkarak bir değerlendirme yapmak yanlış olur. Sandığınızdan çok daha az etkisi var. Ayrıca SAR değeri de diğer modellere göre kıyasladığınızda yüksek de değil. Gene de almak istemezseniz, A8 Plus almamanızı öneririm. O fiyat için oldukça kötü bir model.
Mesela bir samsung ile Note FE veya Asus Zenfone 5 arasında çok fazla SAR değeri oynuyor. Mesela Asus Zenfone 1,4 vücut.
Şuan Note FE inceledim SAR değeri düşükmüş. Aklımda neden yüksek kaldı anlamadım.

Son düzenleme:
Sanırsam arkadaşlar piyasayı yakından takip etmiyor. İlk çıktığı zaman A8 S8 fiyatına çok yakın seviyedeydi, fakat şu an fiyatı indirime uğradı 2400-2500 civarı bulunabiliyor.

Benim önerilerim Mi Mix 2, Mate 10, FE model cihazlar olacak.
TR garantili istiyorsanız eğer S7, Nokıa 8, XZ1 düşünülebilir.

Şunu da belirtmek istiyorum çünkü her bu tarz fiyat aralığında konu açıldığında söylüyorlar.
Orta sekment bir telefon olan ve sunmuş olduğu özellik ve performansıyla ''eh işte'' dedirten. Tasarımı dışında rakiplerinden bir artısı bulunmayan fiyatı son derecede uçuk bir rakamla fiyatlandırılan. (Geçen senenin amiral gemilerine yakın) Fiyat-performans oranı rezalet olan P20 Lite önermekten vazgeçin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı