Alıcı 2000-2700TL Laptop

baran_basaran

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Köpek maması tadımcısı
Selamlar. Kendim için değil fakat komşumuzun kızı üniversite için laptop arıyor.
Bu fiyat aralığında elinizde temiz bir laptop varsa buraya yazabilirsiniz.
Tercihim en az 5-6. Nesil Intel kullanması, ısınmasın laptop. Tabi AMD'li çok eski olmayan laptoplara da açığım.
Harici grafik kartına gerek yok.
240GB üstü SSD, HDD varsa 500GB tercihen 1TB üstü olsa iyi olur.
8 GB bellek olsa iyi olur.
Pili en az 1-5 2 saat gitsin.
Ve en önemlisi, cihaz temiz olmalı.
Sarı sitede aradığım özelliklerde cihazlar buldum fakat Technopat'ta da bir şansımı deneyeyim dedim.
Siz cihazı belirtin ben size iletişim adresimi veririm.
Ankara'da yaşıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba elimde Acer Aspire A315 var AMD A6 işlemcili yazdığınız fiyatın altına vermeyi düşünüyorum masaüstü bilgisayara geçeceğim çünkü ilgilenir misiniz.

Merhaba elimde Acer Aspire A315 var AMD A6 işlemcili yazdığınız fiyatın altına vermeyi düşünüyorum masaüstü bilgisayara geçeceğim çünkü ilgilenir misiniz.
A6'nın performansı beklediğimden düşükmüş, ek olarak cihazın belleği 4GB, bir modül daha almayı düşünüyorum.
Aslında iyi bir fiyat verirseniz olabilir.Șu an alıp alamayacağımız sizin vereceğiniz fiyata bağlı.

Hocam şimdi baktım Kocaeli'inde yaşıyorsunuz. :D
Ben elden almayı düşünmüştüm, Ankara'da yaşıyorum.

A6'nın performansı beklediğimden düşükmüş, ek olarak cihazın belleği 4GB, bir modül daha almayı düşünüyorum.
Aslında iyi bir fiyat verirseniz olabilir.Șu an alıp alamayacağımız sizin vereceğiniz fiyata bağlı.

Hocam şimdi baktım Kocaeli'inde yaşıyorsunuz. :D
Ben elden almayı düşünmüştüm, Ankara'da yaşıyorum.
Sistem ders için hayli hayli işinizi götürür Kocaeli'de gebze taraflarında tanıdık varsa elden teslim edebilirim
1750 uygunmu sizin için
Hocam ilgileniyor musunuz @baran_basaran az da olsa indirim yapabilirim.

Son düzenleme:
@Efe0819
Hocam beklettim sizi özür dilerim.
Cihaz için 1500 uygun görebilirim ama şartlar uymuyor.
Kocaeli'nde tanıdık yok hocam.
Komşuya sordum 'kargo ile gelecek'' diye hiç bir sorun yaşamayacaklarını belirttim ama onlar cihazı elden teslim almak istiyorlar.

@Efe0819
Hocam beklettim sizi özür dilerim.
Cihaz için 1500 uygun görebilirim ama şartlar uymuyor.
Kocaeli'nde tanıdık yok hocam.
Komşuya sordum 'kargo ile gelecek" diye hiçbir sorun yaşamayacaklarını belirttim ama onlar cihazı elden teslim almak istiyorlar.

1500 değil ama 1600'den anlaşalım isterseniz. Kargo konusu nasıl olur bu bilgim yok biraz daha aydınlarırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
@Efe0819 Benlik bir şey yok hocam, alacak kişiler çok pimpirikli. Kargo ile satın almamaya kesin gözüyle bakıyorlar. Ama sizin için onları ikna etmeyi deneyeceğim.

İyi akşamlar hocam alıcıdan haber var mıdır?

Geri
Yukarı