2000-3000₺ arası laptop onerisi

Minecraft, LoL, CS gibi oyunları aşağıdaki cihazla rahatlıkla oynarsınız. Ancak casper çok güzel bir marka değil. Bu cihazı alırsanız SSD'si ileride yetersiz gelebilir ve bir SSD eklemesi ve 4 GB ram eklemesiyle sorunu çözebilirsiniz. Tabi bütçenizi de 500tl aşmanız gerekiyor.

O zaman al sadece derste arada bir de YouTube'da kullanırsın.

Keşke bu kadar keskin konuşmasaydın en azından Low'da kasmadan oyun oynayabilirim.
Minecraft, LoL, CS gibi oyunları aşağıdaki cihazla rahatlıkla oynarsınız. Ancak Casper çok güzel bir marka değil. Bu cihazı alırsanız SSD'si ileride yetersiz gelebilir ve bir SSD eklemesi ve 4 GB RAM eklemesiyle sorunu çözebilirsiniz. Tabi bütçenizi de 500TL aşmanız gerekiyor.

L-Life zed Air CX3 almayı düşünüyorum nedersiniz?

İkinci el düşünürseniz:

Bu cihazlar gibilerine bakabilirsiniz.
Keşke bu kadar keskin konuşmasaydın en azından Low'da kasmadan oyun oynayabilirim.

Tavsiye etmem. Türkiye'de bir muhattap bulamazsınız. Hometech gibi bir markadır o da.

4000 TL bütçen varsa neden söylemiyorsun söylediğin laptop yaklaşık 4000 TL.
2000-3000 arası bir laptop alacağım önerileriniz?
Arada oyun oynayacağım, onun dışında ders.

https://www.letgo.com/tr-tr/i/monster-abra-a5-v93_c4d5d395-bc3a-426c-ba75-b40a76534193 bunu alabilirsin ama sorunu var mı bilmiyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı