2000-3000 TL Arası oyun bilgisayarı Önerisi

melo56

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2000-3000 tl arası laptop arıyorum. Oyun oyamak için ama aynı zamanda sağlam ve şık bir şey olsun istiyorum önerilernizi beklerim.

Orta segmentte yer alan bir kart 720P' de orta-yüksek ayarlarda çoğu oyunu oynatır. Linkini attığım laptopdaki kart ise 1080P' de yüksek-çok yüksek ayarlarda oynarsınız hem daha iyi kalite ile hemde daha net ve keskin bir görüntü ile. Bu arada 940M oyun için üretilmiş bir kart değildir. Oyun için üretilmiş kartlar GTX serisi olan kartlardır. Ama GT serisi ilede oyun oynanabilir orta grafiklerle.

Orta segmentte yer alan bir kart 720P' de orta-yüksek ayarlarda çoğu oyunu oynatır. Linkini attığım laptopdaki kart ise 1080P' de yüksek-çok yüksek ayarlarda oynarsınız hem daha iyi kalite ile hemde daha net ve keskin bir görüntü ile. Bu arada 940M oyun için üretilmiş bir kart değildir. Oyun için üretilmiş kartlar GTX serisi olan kartlardır. Ama GT serisi ilede oyun oynanabilir orta grafiklerle.
Atakan ilgin için çok saol ben zaten bütçem dahada indi bana 950m önerebileceği ekran kartlı laptop var mı ?

İki seçenek var biri GTX850M GDDR5' li Acer VN7 laptop. Diğeride Asus X550JX GTX850M GDDR3. Acer' ı 2600 civarına bulabilirsin Asus' u ise 2200-2300 civarı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı