2000-3000 TL arası telefon önerisi

Bütçe
2000-3000
Bir akrabam için bir telefon bakıyoruz. Kendisinin daha kolay kullanabilmesi için kolay mod özelliğinin olması güzel olur. Kendisi daha önceden Samsung S4 mini kullanıyormuş bu yüzden orta boyutta ve güncel bir telefon iyi olur. Bütçemi başlıkta belirttim şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Bir akrabam için bir telefon bakıyoruz. Kendisinin daha kolay kullanabilmesi için kolay mod özelliğinin olması güzel olur. Kendisi daha önceden Samsung S4 mini kullanıyormuş bu yüzden orta boyutta ve güncel bir telefon iyi olur. Bütçemi başlıkta belirttim şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.
Realme 7.

Hocam fazla para harcamak istemezseniz m21.
Eski olması sıkıntı değil ise ve eski tasarımları seviyorsa S7 Edge.
Google servisleri sıkıntı değil ise P40 Lite.
ROM atabilirseniz X3 NFC.
Bunların hiçbiri ile uğraşmak istemiyorsanız Realme 7 öneririm.
Eski olması sıkıntı değil ise ve eski tasarımları seviyorsa S7 Edge.
Google servisleri sıkıntı değil ise P40 Lite.
ROM atabilirseniz X3 NFC.
Bunların hiçbiri ile uğraşmak istemiyorsanız Realme 7 öneririm.

Ekleme: Eski olması sıkıntı değil ise mi 9tde güzel olur pop-up kamerası ve ortalama boyutu ile.

Oppo reno Z2 öneririm.

P90 kullanan telefona o kadar verilmez. 2Z eskiden çok daha uygun fiyatlıydı şu anki fiyatı ile alınmaz. Eskiden dahi alınmıyordu şimdi mi alınacak?

2Z alınması için bana bir sebep gösterin, Lütfen.
Oppo reno Z2 öneririm.

P90 kullanan telefona o kadar verilmez. 2Z eskiden çok daha uygun fiyatlıydı şu anki fiyatı ile alınmaz. Eskiden dahi alınmıyordu şimdi mi alınacak?

2Z alınması için bana bir sebep gösterin, lütfen.

Kendim kullanıyorum ve şu ana kadar bir problemini görmedim oyunlarda vs kasmıyor. Uygulamalarda da kasmıyor depolaması fazla ben bir sıkıntısını görmedim.

Kendim kullanıyorum ve şu ana kadar bir problemini görmedim oyunlarda vs kasmıyor. Uygulamalarda da kasmıyor depolaması fazla ben bir sıkıntısını görmedim.
Anladığım kadarıyla bu mesajı yazma sebebi iyi veya kötü olmasaından değil eski olmasından yanlışım varsa düzeltin. @HaWlI KuLlANIcI

Bana da en çok bu mantıklı geldi ama 1 gün boyunca gelecek olan mesajları da değerlendireceğim tabii şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam tanıdığım Note 4'den çok memnun bu Note 4'u iyi yapar mı?

O fiyata u3h bile çoğu uygulama da kasmıyor zaten.

Geri
Yukarı