2000-3000 TL i3 4130 Sistem Önerisi

//ALP//

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi uygun fiyatlı ve biraz da performanslı bir sisteme ihtiyacım var. Kendim biraz araştırdım ve şu sistemleri toparlayabildim. Daha iyi fiyatlı bir bilgisiniz varsa yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada Kasa almasam da idare eder.

Linkler:
Anakart
İşlemci
İşlemci Soğutucusu
Ekran Kartı
Ram
Sabit Disk
Güç Kaynağı
Monitör

3000TL Sistem.png

Şöyle bilgisizce sistem toplamayın lütfen. Eski nesil sistem topluyorsunuz. Ayrıca o işlemcinin GTX 970 gibi bir yükü kaldırabileceğini düşünüyor musunuz? O Everest marka PSU, bütün bileşenlerinizi yakar.

Bu sistemi alın.

lalala.jpg

Şöyle bilgisizce sistem toplamayın lütfen. Eski nesil sistem topluyorsunuz. Ayrıca o işlemcinin GTX 970 gibi bir yükü kaldırabileceğini düşünüyor musunuz? O Everest marka PSU, bütün bileşenlerinizi yakar.

Bu sistemi alın.

Eki Görüntüle 154793
bilgisayar konusunda pek de bir bilgim yok ama yardımlarınız için sağolun

lalala-jpg.154793

AMD değil de NVDIA ekran kartı önerisi olan var mı? Yalan olmasın AMD gözüme pek de hoş gelmiyor.

bilgisayar konusunda pek de bir bilgim yok ama yardımlarınız için sağolun

lalala-jpg.154793

AMD değil de NVDIA ekran kartı önerisi olan var mı? Yalan olmasın AMD gözüme pek de hoş gelmiyor.

Önceden öyleydi fakat artık değil. Daha performanslılar. NVIDIA istiyorsanız mecbur GTX 960 alacaksınız. Sırf AMD'den hoşlanmıyorum diye daha düşü performanslı GTX 960 almazdım ben.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı