2000-3500TL Fortnite oynatacak sistem önerisi

Ryzen3 3200G APU tavsiye ederim şahsen ben kullanıyorum ve Fortnite da oynuyorum herhangi bir kasma falan yok. Sadece oyun başında çok fazla karakter olduğu için birazcık takılıyor o da hemen geçiyor zaten. İleride de bir ekran kartı takarsınız olur biter. RAM'leri alabildiğiniz en yüksek frekansta alın ve çift kanal 16 GB yapın mutlaka. Ben 2.400 TL civarı toplamıştım.

O bütçede 3400g APU sistem toplamak en mantıklısı gibi geldi. Elde edilecek performans şöyle olur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir bakalım hazır sistemlere. Buraya eklerim.
Şu sistemde işlemciyi 3400g, anakartı biostar b450m ve RAM 2 adede yükselterek 4000 liraya alabilirsiniz.

Merhaba benim 4000TL'ye kadar bir bütçem var. Bilgisayardan da çok anlamıyorum bana Fortnite rahat oynatacak bir bilgisayar var mı? Şimdiden teşekkür ederim.😀
Hazır sistem tavsiye ederim. Low 60 FPS yeter diyorsan bir kaç sistem önereyim ama çok
bir şey bekleme. Fortnite optimizasyonu rezalet biçime geldi.

Şöyle bir APU sistem var dostum, APU ne demek bilmiyorsan işlemcide gömülü idarelik bir
ekran kartı vardır. Ekran kartı yok yani .

Bütçeni aşabilirsen bunu öneririm ucuza:

Yeni konular

Geri
Yukarı