2000-4000 Lira arası laptop önerisi

Bütçe
2000-4000

Wonderuse

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese, iyi forumlar.
2000-4000 Lira arasında günlük kullanım için olacak (YouTube, Microsoft Office, Netflix, İnternetten gezinme müzik, fim, vs.).
Bu tarz kullanımlar için bir laptop arıyorum. Elimde mevcut eski model Casper var ancak çok ses çıkarıyor ve çok kasma yapıyor, bu fiyat aralığında tasarımı hoş özellikleri ve donanım bakımından yeterli önerilerinizi bekliyorum.

Hocam bence elinizdeki laptop neyse onu söyleyin SSD RAM ne takviye yapılabiliyorsa yapalım. Zaten o ses fan sesidir bakımsızlıktan olur fan temizliği yapın yağlayın macun değiştirin sorun çıkarmaz. Bu piyasada laptop falan alınmaz bence.

Buyurun bütçeniz dahilinde bu 2 model işinizi görür.
300 lira eklerseniz bu çok güzel olur.

Hocam bence elinizdeki laptop neyse onu söyleyin SSD RAM ne takviye yapılabiliyorsa yapalım. Zaten o ses fan sesidir bakımsızlıktan olur fan temizliği yapın yağlayın macun değiştirin sorun çıkarmaz. Bu piyasada laptop falan alınmaz bence.
Fan temizliği yaptırdım bir kaç ay önce macun da değişti ama uçak kalkar gibi hala ses geliyor mübarek, ekranı kırılmıştı daha önce onuda yaptırmıştım ama onunda vidaları yerinden çıkmaya başladı ve oturmuyor da

Fan temizliği yaptırdım birkaç ay önce macun da değişti ama uçak kalkar gibi hala ses geliyor mübarek, ekranı kırılmıştı daha önce onu da yaptırmıştım ama onunda vidaları yerinden çıkmaya başladı ve oturmuyor da

Bir bakın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı