2000 TL 1080p monitör tavsiyesi

Bütçe
1900TL-2200TL

KiliseHocası

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kurdaki yükselişten dolayı önceleri almak için acele etmediğim monitörü yükselişin devam edeceğini düşündüğüm için almaya karar verdim. Şu an iki model arasında kaldım. İkisi arasında 200 TL fiyat farkı var. Sizce hangisini tercih etmeliyim ve varsa aynı fiyat bandında önerilerinize de açığım. Şunu da belirteyim ki genelde CS:GO oynuyorum ve buna ek olarak RDR2, F1 2020, Sea of Thieves dahil hikayeli oyunlar da oynuyorum. Sistemim 1650 Super + R3 3100. şimdiden teşekkürler.

İki attığınız monitör alınır isterseniz buna bakabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim. Bu monitör hep aklımdaydı aslında ama her yerde aşırı pahalanmıştı. Bu sitedeki fiyatı bayağı iyiymiş. gaming.gen.tr sitesi güvenilir midir? Kargoda meydana gelecek sıkıntılarda yardımcı olunuyor mu acaba?

Çok teşekkür ederim. Bu monitör hep aklımdaydı aslında ama her yerde aşırı pahalanmıştı. Bu sitedeki fiyatı bayağı iyiymiş. gaming.gen.tr sitesi güvenilir midir? Kargoda meydana gelecek sıkıntılarda yardımcı olunuyor mu acaba?
Hocam gaming.gen.tr güvenilir bir yer bir kaç tanıdığım alışveriş yaparken sıkıntı yaşamadı.

Geri
Yukarı