2000 TL 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
2000 TL

matrokor

Hectopat
Bilgisayar monitörü alacağım. Bütçe 2000 geçmeyecek. n11.com alışveriş kredisini kullanarak almayı düşünüyorum. Bu kredinin olmadığı sitelerdeki daha ucuz modelleri önermeyiniz, gerek yok. Aşağıdaki 3 modeli bulabildim. Tavsiyeniz?

1: Gamepower GPR27C1MS144 27' 1ms 144Hz FreeSync VA Panel Curved Monitör Fiyatları ve Özellikleri

2: Gamepower GPR27C144 27' 144Hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitör Fiyatları ve Özellikleri

3: AOC 27G2U/BK 27 inc 144Hz 1ms HDMI FreeSync Monitör(Ölü Pixel) Fiyatları ve Özellikleri Not: Ucuz olduğu için bunu düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
3. seçenek hoş görünüyor olabilir ama gelen monitörlerde 1-3 arasında ölü piksel bulunacağını unutmayın. Ölü piksel göze çarpmadığı zaman fark edemeyeceğiniz bir şey olabilir ama bir kere fark ettiğiniz zaman gözünüz her zaman ona takılacaktır. Bunu dert etmeyen kişiler var ben onlardan değilim dolayısıyla kesinlikle ölü pikselli gelecek bir monitörü de almak istemem. 3. seçenek kalite olarak en iyisi olsa da alırken ölü piksel gerçeğini göz önünde bulundurun.

Geri
Yukarı