2000 TL 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
2000 TL

Mediamarkta da alışveriş kredisi bulunduğu için attım monitörü.
Bence bu gereksiz tartışmayı sonlandıralım. Eğer konuyu açan arkadaş başka sitelerdeki alışveriş kredilerini de kullanarak monitör alacağını belirtirse o zaman ona göre seçenek sunarız. Sadece n11 üzerinden monitör paylaşalım bence.

Bence bu gereksiz tartışmayı sonlandıralım. Eğer konuyu açan arkadaş başka sitelerdeki alışveriş kredilerini de kullanarak monitör alacağını belirtirse o zaman ona göre seçenek sunarız. Sadece n11 üzerinden monitör paylaşalım bence.
Arkadaş konuda bu kredinin olmadığı sitelerden atmayın demiş, ben de olan bir siteden attım. Ölü pikselli ya da Gamepower monitör almaktansa Mediamarkt’a gidip aynı şekilde alışveriş kredisiyle bu monitörü alması kat ve kat daha mantıklı. N11’de kuponu falan olsa anlarım da, bildiğimiz alışveriş kredisi.

Bilgisayar monitörü alacağım. Bütçe 2000 geçmeyecek. n11.com alışveriş kredisini kullanarak almayı düşünüyorum. Bu kredinin olmadığı sitelerdeki daha ucuz modelleri önermeyiniz, gerek yok. Aşağıdaki 3 modeli bulabildim. Tavsiyeniz?

1: Gamepower GPR27C1MS144 27' 1ms 144Hz FreeSync VA Panel Curved Monitör Fiyatları ve Özellikleri

2: Gamepower GPR27C144 27' 144Hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitör Fiyatları ve Özellikleri

3: AOC 27G2U/BK 27 inc 144Hz 1ms HDMI FreeSync Monitör(Ölü Pixel) Fiyatları ve Özellikleri Not: Ucuz olduğu için bunu düşünüyorum
Kesinlikle bu 3 seçeneğin dışına çıkamayacağını düşünüyorsan 1. ya da 2. seçeneğe yönel, 3. seçenekten uzak dur. Anladığım kadarıyla kullandığın filtre 144 Hz, 1ms, 27', 1920x1080 ve 2000TL ama bu filtreyle çok fazla bir seçeneğin yok n11 üzerinde. Senin attıklarına ek ViewSonic marka bir monitör çıkıyor sadece. Eğer yapabiliyorsan ekran büyüklüğünü 24'e düşersen daha çok seçeneğin olur.

Geri
Yukarı