2000 TL 144 Hz Monitör Önerisi

Yiğit Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır 60 Hz Full HD monitör kullanıyorum ama ekran kartım GTX 1070. Artık 144 Hz geçmek istiyorum.

Aklımda 2 monitör var. Normal şartlarda bunu alacaktım fakat indirimi bitti alamadım.
Bununla arasında kaldım;
Monitörler arasında sadece inç farkı mı var emin olamadım. Ya da inç farkı performansa yansır mı söylerseniz sevinirim.
Ya da başka monitör önerisi olan varsa yazabilir. Tercihim kavisli olmasıdır o deneyimi yaşamak istiyorum.
Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır 60 Hz Full HD monitör kullanıyorum ama ekran kartım GTX 1070. Artık 144 Hz geçmek istiyorum.

Aklımda 2 monitör var. Normal şartlarda bunu alacaktım fakat indirimi bitti alamadım.
Bununla arasında kaldım;
Monitörler arasında sadece inç farkı mı var emin olamadım. Ya da inç farkı performansa yansır mı söylerseniz sevinirim.
Ya da başka monitör önerisi olan varsa yazabilir. Tercihim kavisli olmasıdır o deneyimi yaşamak istiyorum.
Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

XG2402 önerecektim arkadaş yazmış. Ben 2401 kullanıyorum 02 ile farkı taban yapısı daha kaliteli kendiside kaliteli ancak kurdan dolayı fiyatı biraz yükseldi.

Onlar curved. Açıkcası curved olayı çok hoşuma gitmedi benim denemek gerek.

Edit2: Ms değeri 1 monitörün. MSI OPTIX G27C2 modeline bayağı yakınım. Bir sorun göremiyorum görebilen varsa yazsın lütfen.
Viewsonic XG2402 24" 1ms 144Hz (Display+2xHDMI) FreeSync FHD Fiyatı bu monitör de iyiye benziyor göz atıcam.
Bu arada başka öneri verebilecek veya deneyimlerini paylaşmak isteyenler varsa çok sevinirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı