2000 TL 144Hz monitör önerisi

Sizi bu konuyu incelemeye davet ediyorum:

1 Ms 144 HZ IPS:

4 Ms 240 HZ VA:

Sizi bu konuyu incelemeye davet ediyorum:

1 ms 144 Hz IPS:

4 ms 240 Hz VA:

Her monitörde geliyor mu sanıyorsun garantiyle zaten değiştiriliyor.

Her monitörde geliyor mu sanıyorsun garantiyle zaten değiştiriliyor.
Yanlışınız var. Ölü piksel sebebiyle değişmesi genellikle en az 3 ölü piksel istiyorlar. Ghosting ve ışık sızması sorunları sebebiyle de servis ile uğraşacak. İade veya değişim alamaması da muhtemel. Aynı fiyata sorunsuz ve daha iyi modeller varken MSI monitör almamalı.

Öncelikle herkese tavsiyeleri için teşekkür ediyorum, renkler ve canlılık olarak hangisi daha iyidir?

Yanlışınız var. Ölü piksel sebebiyle değişmesi genellikle en az 3 ölü piksel istiyorlar. Ghosting ve ışık sızması sorunları sebebiyle de servis ile uğraşacak. İade veya değişim alamaması da muhtemel. Aynı fiyata sorunsuz ve daha iyi modeller varken MSI monitör almamalı.

Benim kuzenimde var aynısı bir sorun olmadı ama sizin attığınız Samsung 4 ms arkadaş FPS oyunları oynuyorsa büyük sorun olacak.

Benim kuzenimde var aynısı bir sorun olmadı ama sizin attığınız Samsung 4 ms arkadaş FPS oyunları oynuyorsa büyük sorun olacak.
1ms ile 4ms arasındaki farkı gözle ayırt edemez bile. Büyük bir sorun olmaz. Sizin arkadaşınızda sorun olmadı diye sonuna kadar bu modeli önermek son derece cahilce. Onda olmamış olabilir ancak arkadaş alırsa belki yaşayacak? Neden risk alıyoruz.

Geri
Yukarı