2000 TL bandında bisiklet önerisi

Mrs Senna

Hectopat
Başlıkta yazdığım gibi elimde bulunan para 1500-2000 TL arası. Kayseri'de yaşıyorum. Kron XC150 2020 modeli düşünüyorum ama bilemedim. Çok toprak alanda sürmeyeceğim aslında. Dayanıklı bir şey olursa sevinirim.

Eğer katlanır modeller de beğeniyorsanız Carraro Flexi 121D Mekanik Disk Fren öneririm, katlanır sevmiyor iseniz marka olarak Carraro derim yine.

Decathlondan almanı öneririm. 6 sene önce aldığım şehir bisikleti hala en ufak bir sorun çıkarmadan düzenli şekilde kullanıyorum ve çok memnunum. Ömür boyu garanti vb güzel avantajları var ve her zaman parça bulabiliyorsun. Bütçene uygun var mıdır bilmiyorum son zamanlarda baya zam geldi ama bir bakabilirsin sitesinden

Eğer katlanır modeller de beğeniyorsanız carraro Flex'i 121D mekanik disk fren öneririm, katlanır sevmiyor iseniz marka olarak carraro derim yine.

Katlanabilir istemiyorum. Yazdığım gibi 2000 tl'den ucuz carraro bisiklet önerebilir misin peki?
Eğer disk ya da vites ya da jant da istediğiniz ölçüyü yazın daha fazla yardım ederim.

V ya da HD fark etmez. 24 vites. 27,5 ya da 29 jant olursa sevinirim.

Katlanabilir istemiyorum. Yazdığım gibi 2000 tl'den ucuz carraro bisiklet önerebilir misin peki?

V ya da HD fark etmez. 24 vites. 27,5 ya da 29 jant olursa sevinirim.
Şimdi şöyle ben 121 D Mekanik Disk Fren katlanır bisiklet kullanıyorum piyasada fiyatı 2100 küsür ama ben 1650 gibi bir rakama aldım. Biraz fiyat araştırması ve pazarlıkla daha iyi fiyatlara da alabilirsiniz.
ek olarak tüm bisikletlere buradan bakabilirsiniz.

V ya da HD fark etmez. 24 vites. 27, 5 ya da 29 jant olursa sevinirim.

Hocam açıkcası kron da gövde ve görünüşü iyidir fakat malzemede sorun yaşarsınız yani fren balatası ya da diğerleri benim tercihim bianchi olur yok derseniz carraro olur.

Bianchinin RCX 527 öneririm yalnız aspid e bakmayın kaçın derim onu da kullandım almaya değmez.
Evet bütçenizin üstünde fakat o fark ile yarı yolda bırakmaz.

Hocam açıkcası kron da gövde ve görünüşü iyidir fakat malzemede sorun yaşarsınız yani fren balatası ya da diğerleri benim tercihim bianchi olur yok derseniz carraro olur.

Bianchinin RCX 527 öneririm yalnız aspid e bakmayın kaçın derim onu da kullandım almaya değmez.
Evet bütçenizin üstünde fakat o fark ile yarı yolda bırakmaz.

Carraro nun dağ bisikletleri nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı