2000 TL Civarı Oyuncu Koltuğu Önerisi

Bütçe
2500

7ali7mert7

Centipat
Daha fazla  
2500 TL'yi geçmemesi şartıyla bir oyuncu koltuğu bakıyorum. Markalar Rampage, Calitte ve Zio üzerinden olursa güzel olur. Bir de kumaş tercihimdir.
Beğendiklerim şunlar:

Rampage;

Calitte;

Zio;
Gaming | Zio Gaming | Oyuncu Koltuğu Gaming Chairs (Mavi)
Fabric | Zio Gaming | Oyuncu Koltuğu Gaming Chairs (Jet Black'ya da Stone Grey)

2500 TL'yi geçmemesi şartıyla bir oyuncu koltuğu bakıyorum. Markalar Rampage, Calitte ve Zio üzerinden olursa güzel olur. Bir de kumaş tercihimdir.
Beğendiklerim şunlar:

Rampage;

Calitte;

Zio;
Gaming | Zio Gaming | Oyuncu Koltuğu Gaming Chairs (Mavi)
Fabric | Zio Gaming | Oyuncu Koltuğu Gaming Chairs (Jet Black'ya da Stone Grey)
Hocam xDrive bakın.

Ben de 1500 TL'ye kadar bir koltuk bakıyordum. Hawk'ın koltuklarını beğendim. Almayı düşünüyorum. İsterseniz bakabilirsiniz:

"Hawk" dan emin olamadım. Güzel yorumların yanı sıra uzun süre kullananlar memnun değilmiş. Eğer alırsanız yorumunuzu da merak ediyorum bir inceleme beklerim.
Hocam xDrive bakın.
Neden?

"Hawk" dan emin olamadım. Güzel yorumların yanı sıra uzun süre kullananlar memnun değilmiş. Eğer alırsanız yorumunuzu da merak ediyorum bir inceleme beklerim.
Hawk'ı kumaş olduğu için tercih etmek istiyorum ancak daha uyguna xDrive 15'li var ve biraz kafamı karıştırıyor deri olduğu için. Hawk ile 15'li arasındayım şuan. Satın aldığımda incelemesini paylaşırım tabiki.

Hawk'ı kumaş olduğu için tercih etmek istiyorum ancak daha uyguna xDrive 15'li var ve biraz kafamı karıştırıyor deri olduğu için. Hawk ile 15'li arasındayım şuan. Satın aldığımda incelemesini paylaşırım tabiki.
Hocam ben Akıncı'yı beğeniyorum. Arkadaşım 3 aydır kullanıyor gayet iyi.

Hocam ben Akıncı'yı beğeniyorum. Arkadaşım 3 aydır kullanıyor gayet iyi.
Aerocool ThunderX3 EC3B Siyah Oyuncu Koltuğu (AE-AEC3B) | Teknobiyotik
Büyük ihtimalle bundan alacağım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı