2000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
500-2000

kereemsyn

Centipat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Ardadaşlar yaz tatili kuzenimin yanında çalışacağım. (PlayStation dükkanı) eleman falan var ama bana özellikle dedi gel stres atarsın vakit geçer dedi, ben de tamam dedim. İşte günlük verirse biriktirim oyun oynamak için ekran kartı alacağım. En hesaplısından önerebileceğiniz varsa söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
düşük grafikte rx 550de oynatır
Hangi yeni nesil oyunu düşükte (1080P) 60FPS oynatıyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi yeni nesil oyunu düşükte (1080P) 60FPS oynatıyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ok

ok
Birçok oyunda bile 1600x900'de zar zor 60 FPS alabiliyor, ayrıca %1, %0.1 değerleri rezalet durumda. Aynı fiyata daha iyi kartlar varken halen bunu savunmanız da ayrı bir komik.

Birçok oyunda bile 1600x900'de zar zor 60 FPS alabiliyor, ayrıca %1, %0.1 değerleri rezalet durumda. Aynı fiyata daha iyi kartlar varken halen bunu savunmanız da ayrı bir komik.

Siz de şunu anlamıyorsunuz: Benim önerdiğim ekran kartı adamın bütçesini çok aşmayan bir kart. Bu kartın kötü olduğunu ben de biliyorum. Sizin önerdikleriniz adamın bütçesinin daha çok üstüne çıkıyor. 2. el bir 1050 Ti ortalama 2500 TL, benim önerdiğim kart 1900 TL civarına bulunabiliyor veya R9 280 de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz de şunu anlamıyorsunuz: Benim önerdiğim ekran kartı adamın bütçesini çok aşmayan bir kart. Bu kartın kötü olduğunu ben de biliyorum. Sizin önerdikleriniz adamın bütçesinin daha çok üstüne çıkıyor. 2. el bir 1050 Ti ortalama 2500 TL, benim önerdiğim kart 1900 TL civarına bulunabiliyor veya R9 280 de olabilir.
1900 TL yine bu kart için fazla, ayrıca 1050ti olması şart değil, düz 1050 bile RX 550'den çok daha güçlü bir kart, 1050 1500-2000 TL aralığında rahatça bulunabiliyor.

ok
Test 900p ve 1-2 oyun dışında hiç birinde 60 FPS alınamıyor. 1080P performansı vasat bir kart.

Geri
Yukarı