2000 TL Ekran Kartı Önerisi

O zaman GTX1660ti oneririm cunku GTX1660 almak yerine nefret etsen bile RX580/590 alman cok daha mantikli olur.
Nefret ettiğimden değil, AMD kartlardan memnun değilim. Şanssız bir insan olduğum için sorunlar hep bana denk geliyor olamaz bence.
Asus aslında iyi bir marka bir sorun yaşayacağınızı sanmam.
Maalesef sorun yaşadım. Arızalı ürünü Benchmark'tan geçti diye 3 sefer sorunsuz diyerek geri gönderdiler.

Merhaba,
ASUS RX570 STRIX kartımı yarın iade edeceğim. 878 TL geri ödeme alacağım. Bu paranın üstüne 1100 TL(Maksimum 100 TL daha ekleyebilirim) koyarak MSI Gaming X GTX 1660 almayı düşünüyorum. Bu fiyata sizin önerebileceğiniz ekran kartı var mıdır? Mümkünse AMD olmasın.

Bir de merak ettiğim bir şey var;

Gaming ve Gaming X arasındaki fark, sadece fabrikasyon olarak overclocklu olması mı? Başka farklar var mı?

Gaming X GDDR5 mi yoksa Gaming GDDR6 mı tercih etmem doğru olur?

Sistemimi belirtmekte fayda var;
İşlemci : AMD Ryzen 5 2600 (Stok soğutucu)
Anakart : ASUS Prime B450M-A
RAM : ADATA XPG SPECTRIX D41 2X8GB DDR4 3000MHz Dual Kit
PSU : Thermaltake Smart 500W RGB 80+ 12cm PSU
SSD : Samsung 860 EVO 250GB SATA
RX590 8GB al bence ya da GTX1660Ti'ın GIGABYTE ya da MSI VENTUS XS modelini alabilirsin

ASUS'un STRIX kartları harika kartlardır. Gerçi Gaming X de öyle. Yalnız ASUS servisinin eline düşmesin kimse. Servisi rezillikten başka bir şey değil.

Kolay kolay bozulmaz ama alınabilir.

ASUS'un STRIX kartları harika kartlardır. Gerçi Gaming X de öyle. Yalnız ASUS servisin eline düşmesin kimse. Servisi rezillikten başka bir şey değil.

Kolay kolay bozulmaz ama alınabilir.
Servisi gerçekten rezalet. Telefonda sorunu anlatmamı istiyorlar, 2-3 dakika boyunca susmadan detaylı şekilde anlatıyorum, ardından bana dediği şey : "Kart, benchmark'tan geçiyor ama?" Hahaha :D Gerçekten çok kötü durumdalar. Bu yüzden ASUS'a pek sıcak bakmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı