2000 TL F/P Mikrofonu kaliteli kulaklık önerisi

Nurullah5050

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 👋

Her türlü oyun için kulak üstü, mikrofonu kaliteli, F/P bir kulaklık arıyorum. Marka takıntım yok parasını hak edecek ürün olsun yeter. Sadece masaüstü bilgisayarda kullanacağım ama bilgisayarımda ses kartı falan yok. Kablolu veya kablosuz olmasında bir sıkıntı yok her ikisi de olabilir.

Anakart: ASUS Prime B650 Plus.

Bütçe: 2000 TL en fazla 100-200 TL daha koyabilirim.

Corsair Void Elite RGB USB Carbon kullanıyorum gerek kalitesi olsun gerek ses ve mikrofon kalitesi olsun muazzsam bir kulaklık bayağı kaliteli sadece 1 sorunu var oda dip ses sorunu oda driver kaynaklı bir sorun Windows driveri ile Corsair driveri biryle çakışıyor ancak çözümü her türlü platformda mevcut ayrıca bu kulaklığın mikrofonu Discord sertifikalı.

Corsair Void Elite RGB USB Carbon kullanıyorum gerek kalitesi olsun gerek ses ve mikrofon kalitesi olsun muazzsam bir kulaklık bayağı kaliteli sadece 1 sorunu var oda dip ses sorunu oda driver kaynaklı bir sorun Windows driveri ile Corsair driveri biryle çakışıyor ancak çözümü her türlü platformda mevcut ayrıca bu kulaklığın mikrofonu Discord sertifikalı.
Ben dip ses sorunu da yaşamıyorum. Epey memnunum. Sadece keşke Type-C şarj girişi ve kablolu kullanım da olabilseydi (Wireless versiyonu için).

Hocam Logitech G935 nasıldır
Bu fiyat aralığında bir kulaklık değil.

Geri
Yukarı