2000 TL fare önerisi

Seadhy

Kilopat
Merhaba, ASUS ROG Gladius 2 Origin faremin kırılması sonucu yeni bir fare bakıyorum. Fiyat konusunda 2000'i aşmadığı sürece spesifik bir sınırım yok.
Biraz kendi araştırmam sonucu da bu fare hoşuma gitti. Başka önerileriniz varsa da belirtirseniz sevinirim.

Rival 5 almayın. Fare değildir o. Tuğladır. Bileğinizi yorar, acıtır. 99 TL daha çıkın ve son teknoloji, tasarım harikası Lamzu Atlantis satın alın.

Rival 5 almayın. Fare değildir o. Tuğladır. Bileğinizi yorar, acıtır. 99 TL daha çıkın ve son teknoloji, tasarım harikası Lamzu Atlantis satın alın.

İnternetteki yorumlardan sonra Rival 5'ten vazgeçtim sanırım. Aklımda da bu fiyata da aynı fareyi bir daha almak var. Zamanında 350₺'ye aldığım fareye 1700₺ tekrar vermek istemesem de 3.5 senedir aynısını kullanıyorum ve gerçekten çok rahat. Sinirlenip fareye vurmasaydım bir o kadar daha gideceğini düşünüyorum 😁 Yine de hala tam emin değilim.
1674935502509.png

İnternetteki yorumlardan sonra Rival 5'ten vazgeçtim sanırım. Aklımda da bu fiyata da aynı fareyi bir daha almak var. Zamanında 350₺'ye aldığım fareye 1700₺ tekrar vermek istemesem de 3.5 senedir aynısını kullanıyorum ve gerçekten çok rahat. Sinirlenip fareye vurmasaydım bir o kadar daha gideceğini düşünüyorum 😁 Yine de hala tam emin değilim.
Eki Görüntüle 1648688

Lamzu Atlantis neden almıyorsunuz?

İlk kez ismini duyduğum bir markadan 400₺ fazladan vererek bir fare almaktansa halihazırda 3,5 senedir kullandığım bir fareyi almak daha mantıklı geldi. Ayrıca pek önemli olmasa da tasarım olarak pek bana hitap etmiyor.

Yeniliğe ve teknolojiye kapalısınız sanırım. Bildiğiniz yoldan gidebilirsiniz. Ben sizin için söyledim. 10 katı iyi bir seçenek varken değil 400 TL'ye, 600 TL'ye de değerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı