2000 TL ile PUBG Mobile oynatabilecek sistem önerisi

Dedoo21

Centipat
2000 TL bütçem var ve PUBG Mobile oynamak için kasa dizmek istiyorum ve kasa dizmekten de anlamıyorum. Önerebileceğiniz bir sistem var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
APU sistem toplayabilirsin. B450 tabanlı.
Apu sistem nedir ve bir sistem toplayıp link atarmısınız Teşekkürler
Pubg Lite varken Mobile oynama artık. A320 alman iyi olmaz ikinci elde olsa daha yeni anakartlar tercih et.
dostum benim kasam 10 yıllık ve sadece kasanın içerisinde ram ve güç kaynagı degiştirdim
bnim maksadım 2 bin tl bir kasa alıp kullanmak sadece bi 5 6 sene beni götürecek bir normal bir kasa istiyorum sistemli ama :/

Apu sistem nedir ve bir sistem toplayıp link atarmısınız Teşekkürler

dostum benim kasam 10 yıllık ve sadece kasanın içerisinde ram ve güç kaynagı degiştirdim
bnim maksadım 2 bin tl bir kasa alıp kullanmak sadece bi 5 6 sene beni götürecek bir normal bir kasa istiyorum sistemli ama :/
AMD Vega GPU'lu işlemciler ile ekran karti olmadan akici oyun oynatabilen( CS GO, LoL gibi )sistemlere deniyor.

Şu an müsait değilim, olunca toplayacağım.
Teşekkürler, sağ ol.
Dostum şöyle söyleyeyim, sen 2000 TL sistemi onun için toplama bence. PUBG Lite için toplayabilirsin. Zotac GTX 650 Ti 2 GB, 8 GB RAM, i5 ya da i7 işlemcili bir PC toplayabilirsin.
Sadece onun için değil, 2 bin TL bir kasa istiyorum. Zaten alacağım kasa her türlü açar bu oyunları diye düşünüyorum. Sadece fazla bir bilgim yok sistem toplamakla ilgili. APU sistemi çok öneriyorlar, iyi mi acaba bilmiyorum. 1 hafta içerisinde almayı planlıyorum inşallah, teşekkürler önerin için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı