2000 TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
2000 TL

Radeon RX 5500M

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Merhaba eski kulaklığımın tamamen ölmesi sebebiyle 2000TL bütçe ile kulaklık bakıyorum. Kablosuz ve oyun için olması yeterli. Aklımda Pulse 3D var, iyi midir yoksa başka modellere mi yöneleyim önerilerinizi bekliyorum.

Hocam bu kulaklıklar alabileceğiniz en iyilerden, tavsiye sıralamam üstten alta:

Razer Barracuda X RZ04-04430100-R3M1 Mikrofonlu Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (aradaki fiyat farkını telafi edebilecek performansı var)

Hocam bu kulaklıklar alabileceğiniz en iyilerden, tavsiye sıralamam üstten alta:

Razer Barracuda X RZ04-04430100-R3M1 Mikrofonlu Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (aradaki fiyat farkını telafi edebilecek performansı var)

Sağ olun hocam,
G535'i neden Barracuda'dan daha iyi açıklayabilir misiniz? (bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın lütfen:)) ve hocam Pulse 3D'yi bu 3 model arasında nereye konumlandırırdınız?

Sağ olun hocam,
G535'i neden Barracuda'dan daha iyi açıklayabilir misiniz? (bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın lütfen:)) ve hocam Pulse 3D'yi bu 3 model arasında nereye konumlandırırdınız?

İlk olarak Pulse hakkında konuşayım, Pulse kanımca en sonuncu olurdu. Pek iyi olan bir model değil en azından sıradan PC ve mobil oyunculuk için. G535 ve Barracuda arasındaki seçim şuna göre yapılmalı. Benim G535'i üste almamın sebebi fiyat. Neredeyse denk iki kulaklık ve Logitech daha ucuz ve sürücü performansı açısından biraz daha iyi. Razer şu noktada avantajda ki alıcısı Type-C ve bu sayede mobil oyunculuk içinde kullanılabilir haricinde mikrofon çıkıyor ve Bluetooth destekliyor. Eğer bu özellikler önemliyse Razer değilse Logitech daha iyi olacaktır.

İlk olarak Pulse hakkında konuşayım, Pulse kanımca en sonuncu olurdu. Pek iyi olan bir model değil en azından sıradan PC ve mobil oyunculuk için. G535 ve Barracuda arasındaki seçim şuna göre yapılmalı. Benim G535'i üste almamın sebebi fiyat. Neredeyse denk iki kulaklık ve Logitech daha ucuz ve sürücü performansı açısından biraz daha iyi. Razer şu noktada avantajda ki alıcısı Type-C ve bu sayede mobil oyunculuk içinde kullanılabilir haricinde mikrofon çıkıyor ve Bluetooth destekliyor. Eğer bu özellikler önemliyse Razer değilse Logitech daha iyi olacaktır.

Çok güzel açıklamışsınız çok teşekkür ederim:) Fiyatta bu seviyeye çıktıktan sonra ister istemez telefonda da sıkıntısız kullanmak istiyor insan. Bluetooth ve Type-C avantajı ile Barracuda bir tık önde benim için, sanırım tercihim de ondan yana olacak.
Hocam son bir soru olarak, Barracuda'nın kullanım süresi 50 saat, G535 33 saat olarak gözüküyor. Bu veriler doğru mudur acaba, doğruysa çok büyük bir fark var gibi gözüküyor.

Çok güzel açıklamışsınız çok teşekkür ederim:) fiyatta bu seviyeye çıktıktan sonra ister istemez telefonda da sıkıntısız kullanmak istiyor insan. Bluetooth ve Type-C avantajı ile Barracuda bir tık önde benim için, sanırım tercihim de ondan yana olacak.
Hocam son bir soru olarak, Barracuda'nın kullanım süresi 50 saat, G535 33 saat olarak gözüküyor. Bu veriler doğru mudur acaba, doğruysa çok büyük bir fark var gibi gözüküyor.

Barracuda boyut olarak daha büyük olduğundan dolayı pil süresi daha yüksek ancak 50 saat ütopik bir rakam. İki kulaklıkta teorik sürenin yarısını belki biraz daha fazlasını verecektir ancak tabii ki bu sizin kullanım şeklinize göre de değişkenlik gösterir. Yüksek sesi sık kullanırsanız bu pilin daha hızlı tükenmesine sebebiyet verir.

Geri
Yukarı