2000 TL kasa önerisi

Siyah pazar poşetlerini eritip yapmışlar sanırım h serisinin plastiğini.
Plastik kısımlarının çok kaliteli olmadığı doğrudur ancak hava akışı ve bol seçenek sunduğundan önermiştim. Ben de zaten P500A/P600S önerdim sonradan.

Rica ediyorum 6:56 dan itibaren izler misiniz?

Benim de P600S çok hoşuma gitti ancak şöyle bir durum kafamı karıştırıyor. Bu kasalarda evet vertical desteği var. Ama biraz laf olsun diye olabilir. Yarın bir gün ekran kartını dikey kullanmak istersen bence ne 2 slotlu ne de 3 slotlu kasalar bizi memnun edecek.

Bunu da düşünerekten bu aralar SL600M'e daha sıcak bakmaya başladım. Biraz daha pahalı tabii. Ama gümüş gri versiyonu... Bir de sıvı soğutman varmış tadından yenmez. Ekran kartını dikey ya da yatay istediğin gibi tak acayip bir termal fark hissedersin. İşlemci daha çok ısınıyor diyorlar SL600M'de ancak sıvı soğutma olduğu için o konuda da hiçbir problem yaşamazsın.

Biliyorum fakat mesh kasa olmadığı için vazgeçtim o kasadan sıcaklık değerleri biraz yüksek yani. P600S ile Enthoo Pro2 modeli arasında kalmıştım bugün gidip Enthoo Pro2 inceledim çok büyük ve ihtiyacımın olmadığını fark ettim. Tabi 2 sistem kurmayacaksan tek kasaya. P600S beyaz olanı aldım. Yoğunluktan gecikebilir dediler bekliyorum. Son olarak bu kapakçıkları söküp takma olayı bayağı iyi film izlerken kapakçıkları takarım oyun da sökerim. Bana daha mantıklı geldi yani.
Rica ediyorum 6:56 dan itibaren izler misiniz?

Benim de P600S çok hoşuma gitti ancak şöyle bir durum kafamı karıştırıyor. Bu kasalarda evet vertical desteği var. Ama biraz laf olsun diye olabilir. Yarın bir gün ekran kartını dikey kullanmak istersen bence ne 2 slotlu ne de 3 slotlu kasalar bizi memnun edecek.

Bunu da düşünerekten bu aralar SL600M'e daha sıcak bakmaya başladım. Biraz daha pahalı tabii. Ama gümüş gri versiyonu... Bir de sıvı soğutman varmış tadından yenmez. Ekran kartını dikey ya da yatay istediğin gibi tak acayip bir termal fark hissedersin. İşlemci daha çok ısınıyor diyorlar SL600M'de ancak sıvı soğutma olduğu için o konuda da hiçbir problem yaşamazsın.
Sıvı soğutma yanında gelmiyor galiba çünkü kutu açılım videolarına baktım öyle bir şey yok.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı