2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2.000TL

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar. Şu aralar biraz fazla konu açıyorum ancak geçen hafta sonu sınavımız vardı ve okulda 1.olmuştum. Bunu teyzeme söyleyince "dile benden ne dilersen." Dedi tam olarak. Ben de kulaklık istedim zira uzun zamandır kulaklığım yok. Beğendiğin bir tane var mı dedi ben de aklımda yok dedim. 2000 liraya kadar bir kulaklık önerir misiniz? Samsung Galaxy M51 ile uyumlu olursa çok iyi olur.

https://www.akakce.com/kulaklik/en-...krofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,4889209.html
Bu kulaklığı öneririm 2000TL harcamaya gerek yok.
Ama illa 2000TL harcayacağım diyorsan.

https://www.akakce.com/kulaklik/en-...krofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,4889209.html bu kulaklığı öneririm 2000TL harcamaya gerek yok. Ama illa 2000TL harcayacağım diyorsan.
Arctis 7 çok uzun zamandır istediğim bir kulaklık kablosuz olmasından dolayı ama daha iyi bir alternatifi var mı sizce?

Ben de benzer fiyatlara kulaklık arıyorum.

Bu şuan çok dikkatimi çekti. Kargo ile beraber 1900 bandına geliyor fakat kargo süresi biraz uzun gözüküyor. Yine de Sennheiser kalitesinden şüphem yok. Yarın İncehesap indirimlerinde bir şey denk gelmez ise yukarıdaki ürünü alacağım. Onun dışında bakındığım ürünlere link vereyim fikir versin size.

Yukarıdaki ürün de ciddi indirimde ama Razer ürünleri bana hiç güven vermiyor. Kaliteli marka ama ne zaman alsam kısa sürede teknik sorun yaşadım.

Ben de benzer fiyatlara kulaklık arıyorum.

Bu şuan çok dikkatimi çekti. Kargo ile beraber 1900 bandına geliyor fakat kargo süresi biraz uzun gözüküyor. Yine de Sennheiser kalitesinden şüphem yok. Yarın İncehesap indirimlerinde bir şey denk gelmez ise yukarıdaki ürünü alacağım. Onun dışında bakındığım ürünlere link vereyim fikir versin size.

Yukarıdaki ürün de ciddi indirimde ama Razer ürünleri bana hiç güven vermiyor. Kaliteli marka ama ne zaman alsam kısa sürede teknik sorun yaşadım.

Arctis 7 gerçekten çok hoşuma gidiyor sadeliğinden dolayı. Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı