2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000

Shan96

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar herkese. Ben 2000 lira bandına kadar kulaklık ariyorum. Genelde FPS oyunlar oynuyorum bunun yanında kod yazarken kulaklıkla müzik dinliyorum. Kablosuz olması tercihimdir fakat kablolu önerirseniz kesinlikle göz önünde bulunduracağımı bilmelisiniz. Uzun süre Hyper X Cloud 2 istemiştim fakat kulaklıkta tuş bulunmasını istiyorum. Bu konuyu açana kadar herkese danıştım fakat her ağızdan farklı bir ses çıkıyor. Güzel bir kulaklık alıp 3-4 yıl idare etmesini istiyorum ve pişman olmamak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhabalar herkese. Ben 2000 lira bandına kadar kulaklık ariyorum. Genelde FPS oyunlar oynuyorum bunun yanında kod yazarken kulaklıkla müzik dinliyorum. Kablosuz olması tercihimdir fakat kablolu önerirseniz kesinlikle göz önünde bulunduracağımı bilmelisiniz. Uzun süre Hyper X Cloud 2 istemiştim fakat kulaklıkta tuş bulunmasını istiyorum. Bu konuyu açana kadar herkese danıştım fakat her ağızdan farklı bir ses çıkıyor. Güzel bir kulaklık alıp 3-4 yıl idare etmesini istiyorum ve pişman olmamak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçeyi arttırabilirseniz biraz daha koyup bunu alabilirsiniz.

Bu rehbere de bir bakın derim.
Bütçeyi arttırabilirseniz biraz daha koyup bunu alabilirsiniz.
Biraz mı? :D

Aradaki 4900 TL'yi sen vereceksin sanırım.
Hocam çok güldüm 😂
Aradaki 4900 TL'yi sen vereceksin sanırım.
Corsair da malzeme kalitesini begenmeyenler olmuş birde Icue yazılımında sorun oluyormuş. Forumda baya bakmıştım ama güvenemiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210121-234024_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20210121-234024_Samsung Notes.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 47
Konuya bakabilirsiniz.

Hepsi taş gibi kulaklıklar. İncelemelerini izleyin ve en çok kafanıza yatanı alın.

Geri
Yukarı