2000 TL kulaklık önerisi

Kayrotti

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar. 6 yıldan fazladır Logitech G230 kullanıyorum ve artık yeni bir kulaklığa ihtiyaç duyuyorum. Alacağım kulaklığı da yine şu an kullandığım G230 modeli gibi uzun ömürlü kullanabilmek ve maksimum konforlu olmasını istiyorum. Kullanım önceliği ağırlıklı FPS oyunlar ve onun haricinde dizi,film,müzik. Aklımda Logitech G733 var fakat stok yok. G733 kullanan arkadaşlar da kulaklığın artılarını ve eksilerini belirtirlerse sevinirim. Onun haricinde tüm kulaklık önerilerine açığım. Farklı forumlardan araştırmalarımın yanında yine farklı farklı oyuncuların kullanıcı yorumları önemli. Eğer "Gaming" sınıfı harici bir kulaklık önerisinde de bulunursanız onlara da hayır demem. Şimdiden teşekkürler. :)

Not olarak kafa yapım standart kullanıcılarınkine göre büyük.(Ör: İnternet kafede kullandığım Cloud 2 modeli kafa bandını en son derece açık halinde kulağımı tam olarak içine almadı ve kafamın üst tarafına baskıda bulundu. Aynı şekilde G Pro X de öyle.). Bunların haricinde eğer öneriniz gaming sınıfı bir kulaklık olacak ise bluetooth olursa ve mikrofonu iyi olursa benim için iyi olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı