2000 TL kulaklık önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: PHANTEKS White Eclipse P400A
Güç kaynağı: FSP 600W 80+ Psu
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ekran kartı: Sapphire Nitro+ 6600XT
Anakart: Gigabyte b450 SH2
Ram: Corsair Vengeance 2x8 3000mhz
SSD: Kingston Kc3000 1TB
Merhaba. Şu anki kulaklığım Razer Kraken Chroma V1 kulaklığımdan memnundum ancak yaz ayları kulaklık padları terleme yapıyor ve dikişlerinden tamamen yırtılıyor süngeri dışarı çıkıyor ve boyutu 2 katına çıkıyor ses kasmamı tamamen engelliyor bu durum. Sesleri ayıramıyorum. Bir de kulaklığın birçok kez kablosu arızalandı yaptırmam gerekti. Bana iyi ses kasabileceğim kulaklık önerir misiniz? Wireless olursa çok daha iyi olur.

Kablosuz istiyorsan Steelseries Arctis 1 Wireless o fiyat bandında göze çarpan en uygun seçenek gibi duruyor ama ses kaltesi vs. olarak eh işte dedirtir. Ses kasma performansı oyundan oyuna değişebilir.
O fiyata kablolularda Hyperx Cloud Alpha S ve Razer Blackshark V2 var. İkisi de rahat ve ses kaliteleri vs. açısından Steelseries Arctis 1 Wireless'dan iyi.

Kablosuz istiyorsan SteelSeries Arctis 1 Wireless o fiyat bandında göze çarpan en uygun seçenek gibi duruyor ama ses kaltesi vs. olarak eh işte dedirtir. Ses kasma performansı oyundan oyuna değişebilir.
O fiyata kablolularda HyperX Cloud Alpha S ve Razer BlackShark V2 var. İkisi de rahat ve ses kaliteleri vs. açısından SteelSeries Arctis 1 Wireless'dan iyi.

BlackShark V2 mi yoksa Alpha S mi sence daha mantıklı bir de BlackShark V2 alırsam USB modelini mi almam gerekiyor?

Merhaba. Şu anki kulaklığım Razer Kraken Chroma V1 kulaklığımdan memnundum ancak yaz ayları kulaklık padları terleme yapıyor ve dikişlerinden tamamen yırtılıyor süngeri dışarı çıkıyor ve boyutu 2 katına çıkıyor ses kasmamı tamamen engelliyor bu durum. Sesleri ayıramıyorum. Bir de kulaklığın birçok kez kablosu arızalandı yaptırmam gerekti. Bana iyi ses kasabileceğim kulaklık önerir misiniz? Wireless olursa çok daha iyi olur.

2.el düşünürseniz Arctis 7 Wireless var kesinlikle öneririm bu bütçedeki en iyi kulaklık. Ayrıca çok temiz ilanlar var sahibinden de.

BlackShark V2 mi yoksa Alpha S mi sence daha mantıklı bir de BlackShark V2 alırsam USB modelini mi almam gerekiyor?
USB olanı Blackshark V2, 3.5 MM jacklı olanı Blackshark V2 X. Blackshark V2 ve Alpha S arasında farkı ikisini de kullanmış birisi daha net söyleyebilir. Konfor (kafaya/kulaklara olan baskı ve az terletme), yazılımındaki ince ayarlar (profiller oluşturma, EQ, sanal surround çeşitleri ve bunları ayrı ayrı oyunlara tanımlama, mikrofon için bir sürü ince ayar vs.), ses kartının daha başarılı oluşu gibi sebeplerle Blackshark V2 daha iyi gibi geldi.
Kuzenim Blackshark V2 kullanıyor ve ben de kablosuzunu kullanıyorum. Blackshark V2 kullanırken düzgün USB portuna takmaya dikkat et. Monitörde, kasa önünde veya anakartın dandik USB portuna takınca sapıtabiliyor.

Bu arada Razer ürünlerinin firmware updateleri manuel yapman lazım. Synapse ile olmuyor.

USB olanı BlackShark v2, 3.5 mm jacklı olanı BlackShark V2 X. BlackShark V2 ve Alpha S arasında farkı ikisini de kullanmış birisi daha net söyleyebilir. Konfor (kafaya/kulaklara olan baskı ve az terletme), yazılımındaki ince ayarlar (profiller oluşturma, EQ, sanal Surround çeşitleri ve bunları ayrı ayrı oyunlara tanımlama, mikrofon için bir sürü ince ayar vs.), ses kartının daha başarılı oluşu gibi sebeplerle BlackShark V2 daha iyi gibi geldi.
Kuzenim BlackShark V2 kullanıyor ve ben de kablosuzunu kullanıyorum. BlackShark V2 kullanırken düzgün USB portuna takmaya dikkat et. Monitörde, kasa önünde veya anakartın dandik USB portuna takınca sapıtabiliyor.

Bu arada Razer ürünlerinin Firmware Update'leri manuel yapman lazım. Synapse ile olmuyor.

Ben pek sürücülerden anlamıyorum Arctis 7 Wireless modelleri 2. elde 1700 civarına rahat alınıyor gibi sence o nasıl bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı