2000 TL Laptop Tavsiyesi

isik

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Seneye bilgisayar mühendisliği 1. sınıf olarak öğretimime başlayacağım. Ancak kafamda halen sorular var. Bu yaz laptop almak istiyorum kendime hem bölümümde beni idare edebilecek hem de güncel oyunları kasmadan high (ultra demiyorum) seviyede çalıştırabilecek bir laptop olmasını istiyorum. Ek olarak ısınma vb. gibi sorunlarının olmaması iyi olabilir.

Adobe After Effects CS6 Gibi programları da rahat bir şekilde çalıştırması da gerekiyor, onları da kullanıyorum .

Bütçem 1000-2000 Tl arası.

Not : Sizce yazın fiyatlar düşer mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün oyunları High ayarlarda oynatabilmesi ve ısınmamasını garanti edemeyiz ama tavsiyem budur:

ASUS X550LN-XO062D Core i5-4200U 8GB 1TB 2GB Vga GT840M 15.6" Free DOS - Ürün Kategorileri
Bütün oyunlardan kastım COD Ghosts , Battlefield 4 , Crysis 3 , NFS gibi oyunlar . (Ayrıca verdiğiniz üründe i5-4200U işlemci Adobe After Effects CS6 programı için yetersiz değil mi ?
Ek olarak sizce yazın notebook fiyatları düşer mi yada indirime girer mi ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı