2000 TL mekanik klavye önerisi

Steelseries Apex Pro TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi (2.300TL eğer aşabilirsen)
Ama aşamazsan da eğer numpad sorun değil dersen ilk linkte attığımı alırdım ben olsam. Asus Rog Strix Flare kullanıcısıyım aynı zamanda.
Corsair K70 RGB TKL Cherry MX Red İngilizce Mekanik Oyuncu Klavyesi (2.200 TL)
Ben olsam bütçe aşılabiliyorsa 300 tl aşıp Apex Pro'ya yönelirdim ha yoksa diğerleri de elbette üzmeyecek.

Steelseries Apex Pro TKL Mekanik Oyuncu Klavyesi (2.300TL eğer aşabilirsen)
Ama aşamazsan da eğer numpad sorun değil dersen ilk linkte attığımı alırdım ben olsam. Asus Rog Strix Flare kullanıcısıyım aynı zamanda.
Ama Asus'un sevmediğin tek yanı uygulaması bana göre berbat. Evet çalışırken sorun yok ama zaman zaman pek çok sorun çıkabiliyor. Ben bu klavyeyi 2 yıl 2 ay önce aldım ve 2-3 kez 2-3 haftalık sorun yaşadığımı biliyorum ve herkeste olan bir sorun bu arada tek kişiye özel değil. O yüzden bütçe aşabilirsen, incelemelerine de bakmanı tavsiye ederim Apex Pro alırdım.

Son düzenleme:
2000 TL Klavyeye verilmez. Gamepower Ogre al yazılımı tuş ömrü fiyatı tam f/p.
Dostum kime göre neye göre verilmiyor ? Varsa bir kanun felan söyle bilelim. Neye ne kadar verebiliyoruz, elimizdeki parayı kimin emriyle, isteklerine göre harcıyoruz bi bakalım.

Dostum kime göre neye göre verilmiyor? Varsa bir kanun falan söyle bilelim. Neye ne kadar verebiliyoruz, elimizdeki parayı kimin emriyle, isteklerine göre harcıyoruz bir bakalım.

2000 lirayla bir aile hayatta kalmaya, geçinme çalışıyor TR'de. Kime göre olacak ülkemize hayat şartlarına göre. Ben senin dostun da değilim ayrıca. Elindeki para fazlaysa harcayacak yer bulamıyorsan hayır hasenatla meşgul ol.

2000 lirayla bir aile hayatta kalmaya, geçinme çalışıyor TR'de. Kime göre olacak ülkemize hayat şartlarına göre. Ben senin dostun da değilim ayrıca. Elindeki para fazlaysa harcayacak yer bulamıyorsan hayır hasenatla meşgul ol.
Sağol kral, tavsiyelerine uyacağım, çalıştığım bütün parayı, kendi hobilerime, eğlencelerime, isteklerime aldırış etmeden, hayatta kalacak kadarını harcayıp, diğerleriyle hayır yapacağım. Sen çok yaşa kralım.

Dostum sen neden gerildin adamın parası var harcıyor :D kaldı ki 2000 tl klavye için aman aman bir rakam değil , ortalama zaten 1500 tl , +500 lira ile daha iyi bir klavye almak istemiş ona bile laf eder olduk yahu

Hocam 2 klavye öenrim ikisini de kullandım.

Biri:

Game booster G918 fire storm​

Diğeri:

Razer Ornata Chroma V2 membrane​

Size uygun olanı bulursunuz zaten umarım yardımcı olmuşumdur. Not: Bütçeye göre biraz ucuzlar.

Dalga geçiyorsun sanırım hadi Razer neyse de Game booster ne yahu.

SteelSeries Apex Pro tavsiye edebilirim.

Dostum sen neden gerildin adamın parası var harcıyor :D kaldı ki 2000 tl klavye için aman aman bir rakam değil , ortalama zaten 1500 tl , +500 lira ile daha iyi bir klavye almak istemiş ona bile laf eder olduk yahu
Hocam bu klasik şey, starbucks'a gitmeyiver evde kendin yap kahveni tiplerden fazla takılmamak lazım bak alayımı ettim, gece gece gene şükrettim ve yoluma devam ediyorum :)

2000 TL illa baymak istiyorsan %60 veya TKL kablosuz kasa al üstüne istediğin zevke göre keycaps, switch, kablo gibi donatırsın.

Hazır olarak kablosuz %60 tarzı önerebileceğim;

Razer tarafında ve %60 olarak kalitelidir, optik purple kullanıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı