2000 TL Monitör Dahil Oyun Sistem Önerisi

kaanmew2

Hectopat
Daha fazla  
received_1180488815342396.jpeg

Böyle bir sistem yaptım işlemciden FPS düşer mi ? 2000 TL'yi geçmicek sistem öneriniz var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitöre o kadar para verme monitörden kes işlemciyi iyi bir şey al ve madem ram'i iki tane alıyorsun 2400 frekansta çalışan alabilirsin. Ekran kartı güzel ama gene anakartta MSI öneririm tabi parçaların uyumluluğundan emin ol. :)

Monitöre o kadar para verme monitörden kes işlemciyi iyi bir şey al ve madem ram'i iki tane alıyorsun 2400 frekansta çalışan alabilirsin. Ekran kartı güzel ama gene anakartta MSI öneririm tabi parçaların uyumluluğundan emin ol. :)
Peki işlemci ve monitör önerin varmı teşekkürler .

Tabi fiyat performans daha iyi olur da benim sistem daha iyi değil mi fazla anlamam ama ekran kartı önemli diye biliyorum oyun için

O ekran kartı seni her türlü idare eder yeni nesil içinde dahildir bu ama oyun için işlemcide önemlidir yani fps sini etkiler ama karar tabiki senin ben sadece önerimi söyledim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı