2000 TL Monitör Dahil Sistem

owen_1

Hectopat
Daha fazla  
Evet, yeni bir sistem alıyorum ancak 200-300 TL'lik bir monitöre ihtiyacım var. Oyuncuyum, aşırı iyi bir şey olmasına gerek yok. En fazla 2150 TL olabilir bütçem. Sistem bu, monitörü sizden bekliyorum:

Sistem1.png

İleride 2. RAM'i takmayı düşündüğüm için böyle bir şeye kalkışmadım henüz. Bütçem kısıtlı. Ayrıca monitör için teşekkürler.

• Hocam öncelikle sistem gayet güzel tek sıkıntı Ram'lerinizi 4 GB yerine ( 2x4 ) yani 8 GB yapmanızı öneririm.

• Monitör olarak bu monitörü tavsiye ederim.

AOC 21.5" E2270Swn GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

321,25 TL

Gördüğüm kadarıyla monitör çok sorunlu, kullanan arkadaşlarımda ''Yaşamadığım sorun kalmadı'' gibi sözler söylediler. Aynı fiyata daha iyi bir monitör mü bakmalıyım, bu fiyata en iyisi bu mu?

Bu sistemde kararımı verdim. R9 280 gayet yeterli bir kart ancak uzun zaman boyunca RAM hariç sistemde değişiklik yapmak istemiyorum. Bu yüzden FX 8320 koydum sistemime.
sistem2.png

İşlemcini 6300'de sabit tutup ekran kartını 280x alabilirsin. Gerçi bu sefer de power sıkıntı çıkarabilir. Onu da azcık ittirmen gerek.

G3258 kullanmak istemiyorum.

Ekran kartı bana gayet yeterli. İşlemci de orta seviyede olduğu için içim rahat eder. Teşekkür ederim..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı