2000 TL monitör önerisi

Bütçe
2000

İsmaillusl

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Öğrencisi
İyi forumlar arkadaşlar. 2000 TL bütçe aralığında 4 tane monitör seçtim. Bunlardan hangisini almalıyım? TN panel istemiyorum. IPS panel mümkünse daha iyi olur. VA panelde olabilir fakat ghosting muhabeti olmayan bir marka olursa daha iyi olur.

Varsa başka marka önerileriniz yoruma bekliyorum.

Hocam iyi araştırmanı tavsiye ederim. Az sorun yaşanan marka/modellerden birisini almalısın. Bende bir tane ViewSonic var hergün çıldırtıyor. Sana tavsiye olarak bunu verebilirim.

O fiyat bandında fiyatının hakkını veren bir monitör, sorun yaşayan çok az kişi var ve özellik bakımından hepsinden daha iyi.

Değerli yorumun için teşekkürler. Ben LG 24GN600 b ve AOC 24G2U arasında gidip geliyorum. LG tarafı daha ağır basıyor çünkü 1 ms GtG yani gerçek 1 ms diye belirtiliyor. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler peki?

Değerli yorumun için teşekkürler. Ben LG 24GN600 b ve AOC 24G2U arasında gidip geliyorum. LG tarafı daha ağır basıyor çünkü 1 ms GtG yani gerçek 1 ms diye belirtiliyor. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler peki?
O bütçede gerçek 1MS imkansız hocam, LG modeli 2020 yılında piyasaya çıktı ama 24G2U'nun gerisinde kalıyor.

Aynı monitörün 27 olanını almayı düşünüyorum, takipteyim.
O bütçede gerçek 1MS imkansız hocam, LG modeli 2020 yılında piyasaya çıktı ama 24G2U'nun gerisinde kalıyor.
LG yalan mı konuşmuş oluyor burada? :)

Geride olma sebeplerini belirtebilir misiniz? Ben de aynı monitöre baktığım için sebebini merak ediyorum.

Hocam iyi araştırmanı tavsiye ederim. Az sorun yaşanan marka/modellerden birisini almalısın. Bende bir tane ViewSonic var hergün çıldırtıyor. Sana tavsiye olarak bunu verebilirim.
Kesinlikle haklısınız. Teşekkürler 🙏
Anladım peki LG nin bu hamlesi yanıltıcı ise neden itibarını düşürmek istesin ki ? Ve gerisinde kalmasını sağlayacak ne var aoc 24G2U da ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı