2000 TL monitör önerisi

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Almış olduğum C24G1 modelinde ölü piksel çıktı. Çoğunlukla Valorant oynuyorum. VA veya IPS panel olabilir. 144 Hz 1 ms hangi monitörü önerirsiniz? Bu monitör kronik sorunlu değilse bir daha alabilirim. Kalitesinden ve ayağından çok memnun kaldım.

Curved deneyimini sevdiyseniz devam ettirmek için iyi bir model. C24G1'e göre LFC ve renk gamutu açısından daha önde.

Sorun çıktıysa neden alasın ki? Değmez hocam.
Aynı anda alan diğer arkadaşımda sorun çıkmadı. Bir de sinerjiden aldım ondan şüphelenmiyor değilim. Monitör biraz şans işi. Dell alsam onda da çıkabilir gibi geliyor.
https://www.hepsiburada.com/lg-24gn...-full-hd-freesync-ips-monitor-p-HBV000017CGNX

Bu monitör yeni sanırım. Kağıt üzerindeki özelliklere bakıldığında herhangi bir sıkıntı fark etmedim. Ayrıca yanında DisplayPort kablosu da geliyor ve fiyatı da gittigidiyor'da gittigidiyor da 1660 TL'ye kadar düşüyor.
Sağa sola dönebiliyor mu? Aşağı çok inemediğini duydum paneli zaten kusursuzdur LG sonuçta.
Curved deneyimini sevdiyseniz devam ettirmek için iyi bir model. C24G1'e göre LFC ve renk gamutu açısından daha önde.
Pivot özelliği c24g1'den kötü müdür?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı