2000 TL monitör önerisi

Bütçe
2500

furkan00677

Hectopat
Merhaba, ben 2 bin TL civarında monitör arıyorum 21 inç daha büyüğü yoktur zaten. Bu fiyata önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün öncesine kadar 2200₺ idi bu monitör indirimde. Ah be :(...

Merhaba bu monitörün performansı nasıl önerirmisiniz?

Belki bir kullanma deneyimin vardır diye yazdım arkadaşım.
Evet bu monitörü kullanıyorum ve TN olmasına rağmen kaliteli bir TN panel olduğundan dolayı bu bütçede alınabilecek en iyi mallardan biridir. Sert çıkışmış gibi oldum sanırım biraz kusura bakma :)

Evet bu monitörü kullanıyorum ve TN olmasına rağmen kaliteli bir TN panel olduğundan dolayı bu bütçede alınabilecek en iyi mallardan biridir. Sert çıkışmış gibi oldum sanırım biraz kusura bakma :)

Ekran yırtılması sorunlarından bıktığım için tecrüben varsa sormak istedim sende kusura bakma. GTX 1070'im var monitörüm 60Hz olduğu için ciddi sıkıntı çekiyorum FPS düşüşleri yırtılmalar...

Ekran yırtılması sorunlarından bıktığım için tecrüben varsa sormak istedim sende kusura bakma. GTX 1070'im var monitörüm 60Hz olduğu için ciddi sıkıntı çekiyorum FPS düşüşleri yırtılmalar...

Monitörün 60Hz olduğu için yırtılma veya FPS düşüşü yaşamazsın ki. Daha doğrusu monitörden öyle bir sıkıntı yaşamazsın.

Sorun başka yerdedir.

Monitörün 60Hz olduğu için yırtılma veya FPS düşüşü yaşamazsın ki. Daha doğrusu monitörden öyle bir sıkıntı yaşamazsın.

Sorun başka yerdedir.

Monitörde G-Sync FreeSync gibi teknolojiler olmadığı için bu sorunu yaşıyorum. Oyunun verdiği FPS 120 ama monitörüm 60 Hz bundan dolayı. Farklı bir monitörde testini yaptım😊

Yeni konular

Geri
Yukarı