2000 TL monitör tavsiyesi

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 743
Bütçe
Şimdilik 2000 TL Diyelim
@RPM hocam sisteminiz için genel olarak bir konu açsanız da farklı öneriler versek? Belki de hiç fark etmediğiniz bir şeyden kısıp (çok fazla düşüş olmadan) monitör için olan bütçenizi arttırabilirsiniz.

Buna bakabilirsiniz;

@RPM hocam sisteminiz için genel olarak bir konu açsanız da farklı öneriler versek? Belki de hiç fark etmediğiniz bir şeyden kısıp (çok fazla düşüş olmadan) monitör için olan bütçenizi arttırabilirsiniz.

Buna bakabilirsiniz;

Daha sistem toplama konusu açmak için 1 ay sürem dolmadı, süre bittiğinde konu açacağım.

Acil değil hocam, monitörü kullandıktan sonraki tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.
Görüntü kalitesi güzel fakat 1-3 arası ölü piksel çıktı. Ayrıca ayağı da çok yüksek. Masanızın boyu yüksekse VG249Q modelini almamalısınız.

Ölü pikselden nefret ettiğim için memnun kalmadım diyerek az sonra iade edeceğim mağazaya gidip.

Düzenleme: Yükseklik ayarlanabiliyormuş. Piksel sorunu dışında müthiş. Servise değişim için yollayacağım.

Son düzenleme:
Görüntü kalitesi güzel fakat 1-3 arası ölü piksel çıktı. Ayrıca ayağı da çok yüksek. Masanızın boyu yüksekse VG249Q modelini almamalısınız.

Ölü pikselden nefret ettiğim için memnun kalmadım diyerek az sonra iade edeceğim mağazaya gidip.
Hocam yanlış anlamayın, bu konularda çok bilgili değilim. Ben zaten genelde çoğu monitörde ölü piksel çıkıyor diye biliyorum. Bir de ben de bu bütçelerde monitör düşünüyorum, siz iade edip hangi monitörü almayı düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı