2000 TL monitör tavsiyesi

Angell

Femtopat
Daha fazla  
Bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum. Bundan önce 2 monitörü beğenip gene konu açmıştım lakin birinde G-SYNC özelliği aktif edilemiyordu diğerindede monitörü aşağı ve yukarıya hareket ettiremiyordum. Ben FreeSync ile G-SYNC bulunduran,aşağı ve yukarı hareket edebilen bir monitör almak istiyorum. Tercihlerinizi merakla bekliyorum.
Ekran kartın Amd ise freesync ne işe yarıyacak ekran kartını belirt!

Hocam rekabetçi oyunlar mı oynuyorsunuz yoksa görüntü sizin için daha mı önemli?

FPS türü oyunlar oynuyorum. Lakin görüntüyüde önemsiyorum bu yüzden TN değil de IPS veya VA panel almak istiyorum.
Ekran kartın Amd ise freesync ne işe yarıyacak ekran kartını belirt!
Kanka G-SYNC'li monitörler FreeSync'li monitörlere göre daha pahalı. Bu yüzden FreeSync'li monitörlere bakıyorum biliyosunki FreeSync'e yeni bir teknoloji geldi artık FreeSync bulunan monitörler G-SYNC'de bulunduruyor bende bunu önemseyerek G-SYNC bulunduran FreeSync monitörler bakıyorum. Ekran kartım 750 Ti.

Dostum bu bütçenin kralı 2 monitör var.
Biri AOC 24G2U biri Viewsonic XG2405.
AOC olanın renkleri daha iyi, Viewsonic olanın tepkime süresi çok az daha iyi.

Dostum bu bütçenin kralı 2 monitör var.
Biri AOC 24G2U biri ViewSonic XG2405.
AOC olanın renkleri daha iyi, ViewSonic olanın tepkime süresi çok az daha iyi.

Aga sana bir şey soracağım şimdi ben HDMI kablo ile AOC c24g2u/bk'dan 165Hz alabilir miyim? Yani display kablosuna ihtiyaç duyar mıyım?

Aga sana bir şey soracağım şimdi ben HDMI kablo ile AOC c24g2u/bk'dan 165Hz alabilir miyim? Yani display kablosuna ihtiyaç duyar mıyım?

HDMI 1.2, 1.3 ve 1.4 ile alabilirsin. Recep abi tablosunda 165Hz koymamış. 240Hz alabiliyorsa bunlar 165Hz alabilir diye düşündüm. Bence o monitörü alma. 24G2U al.
HDMI 1.2, 1.3 ve 1.4 ile alabilirsin. Recep abi tablosunda 165Hz koymamış. 240Hz alabiliyorsa bunlar 165Hz alabilir diye düşündüm. Bence o monitörü alma. 24G2U al.

Bu fotoğrafa bakabilirsin. Recep abiyle çakışıyorlar ama.

Dosya Ekleri

• HDMI.png
    HDMI.png
    531,3 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı