2000 TL monitör tavsiyesi

Şu an bu monitörler arasında kaldım. Daha iyi tavsiyeleriniz var mıdır yoksa bunlardan hangisi alınmalı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bu monitörler arasında kaldım. Daha iyi tavsiyeleriniz var mıdır yoksa bunlardan hangisi alınmalı sizce?
MSİ'yi öneririm.

TUF olan hakkında bilgim yok ama LG olanda Black uniformity hiç iyi değil. MSI olanı öneririm ben kullanıyorum ve memnunum. Ölü piksel falan çıkarsa da Amazon'dan rahatlıkla iade edersin.

Detaylı olarak özellikle beğendiniz ve beğenmediğiniz yönlerini yazabilir misiniz?
TUF olan hakkında bilgim yok ama LG olanda Black uniformity hiç iyi değil. MSI olanı öneririm ben kullanıyorum ve memnunum. Ölü piksel falan çıkarsa da Amazon'dan rahatlıkla iade edersin.

TUF kullanıcıları memnun ama malzeme kalitesi pek iyi değilmiş sallanıyormuş en ufak harekette.

Detaylı olarak özellikle beğendiniz ve beğenmediğiniz yönlerini yazabilir misiniz?

TUF kullanıcıları memnun ama malzeme kalitesi pek iyi değilmiş sallanıyormuş en ufak harekette.

Beğenmediğim tek yönü yükseklik ayarı yapılmıyor, onun dışında bir sorun yaşamadım. Ghosting, veya ışık sızması da olmadı. Netflix'den dizi film izlerken renkler vs gerçekten çok tatmin ediyor. Tepkimesi de iyi 1ms GtG.

ASUS modeli bugün elime geçti hocam. Renk olarak başarılı olduğunu söyleyebilirim. Monitör ipince bir şekilde sadece yukarı aşağı bakıyor pivot özelliği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı