2000 TL Monitör tavsiyesi

Efe Furkan Asrav

Hectopat
Sistemim RX580 8 GB Ryzen 5 2600 16 GB 3000 MHz RAM. Sizce 240 Hz bir monitör mu alsam yoksa 144 veya 165 Hz mi? Ben Acer markasının KG251QDBMIipx 25" 240Hz monitörünü düşünüyorum ama doğru bir seçim mi emin değilim. Kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sistemin düşük ve Rekabetçi oyunlarda 240 FPS verebilecek düzeyde. Lol, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorsan işine yarar. Rekabetçi oyunlar çok oynuyor musun? Arada film izliyor musun? Renkler önemli mi? 240 Hz çok güzel bir avantaj ama 2000 TL az para değil sonuçta TN panel film izlemek için alsam o paraya yazık olurdu açıkçası.

Sistemin düşük ve rekabetçi oyunlarda 240 FPS verebilecek düzeyde. LOL, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorsan işine yarar. Rekabetçi oyunlar çok oynuyor musun? Arada film izliyor musun? Renkler önemli mi? 240 Hz çok güzel bir avantaj ama 2000 TL az para değil sonuçta TN panel film izlemek için alsam o paraya yazık olurdu açıkçası.

Ayn oyun için daha iyi olur yoksa film için al 75 Hz normal bir monitör.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı