2000 TL oyun ve konfor odaklı kulaklık önerisi

Foxie

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming X570-PLUS(WI-FI) | Ryzen 7 5800X | Asus ROG Strix RTX 3080 10G LHR | Phanteks P500A DRGB | Corsair Force MP600 1TB SSD | Kioxia Exceria G2 1TB SSD | GSKILL RipjawsV 16x2 32GB 3200Mhz CL16 | Cooler Master G800 800W 80+ Gold | MSI MAG274QRF-QD 2K-165HZ 1ms 27" | Asus TUF Gaming VG259QR FHD - 165HZ 1MS 24.5" | Logitech MX Mechanical Mini | HyperX Pulsefire Raid | Logitech G733
Meslek
Game Developer
Bütçem 1500 TL fakat en fazla 2000 TL'ye kadar çıkabilirim çok F/P ise. Kulaklık arıyorum.
  • Kablolu kablosuz fark etmez.
  • Kablolu ise 3.5mm giriş olmasın USB olsun mümkünse.
  • Konfor çok önemli, pedler kumaş olsun, deri veya naylon sentetik materyal olmasın.
  • Discord/Slack/Zoom gibi programlar üzerinden görüşmeler yapıyorum mikrofonu üzmesin.
  • Rekabetçi çok oyun oynamam en fazla oynadığım Battlefield, genelde singleplayer oyunlar mesela Spider-Man gibi. Kısaca oyunlarda üzmesin.

Kulaklıklar konusunda gelismeleri ürünlerin incelemesini çok takip etmiyorum bu yüzden size model oneremeyecegim fakat 2 haftadir Razer BlackShark V2 X kullanıyorum naçizane önerim bütçeniz 2000 ise kablolu kulaklık almayın konfor önemli diyorsunuz zaten. Beraber oyun oynadığım arkadaşların birinde James Donkey 710 diğerinde Rampage X Master var ikisinin de sesi bana harika geliyor ve oyunlarda sorunsuz ses kasıyorlar. Razer'i almadan önce Ttec'in telefon kulaklığı ile oynuyordum yine sesleri çok güzel kasıyordum sesimde karşıya anlaşılır gidiyordu fakat konuşmadığım sırada bile karşıya ince cızırtı sesi gittiği için oyuncu kulaklığı almak zorunda kaldım ama onun ergonomisi daha iyiydi zaten toplasan 10gramlik kulaklık 🙂 James Donkey 710 kullanan arkadaşım SteelSeries Artics 1 modeline geçti sırf yeni sistem dizdi diye, mikrofonunda hiçbir fark gözlemlemedim.

Son düzenleme:
Kulaklıklar konusunda gelismeleri ürünlerin incelemesini çok takip etmiyorum bu yüzden size model oneremeyecegim fakat 2 haftadir Razer BlackShark V2 X kullanıyorum naçizane önerim bütçeniz 2000 ise kablolu kulaklık almayın konfor önemli diyorsunuz zaten. Beraber oyun oynadığım arkadaşların birinde James Donkey 710 diğerinde Rampage X Master var ikisinin de sesi bana harika geliyor ve oyunlarda sorunsuz ses kasıyorlar. Razer'i almadan önce Ttec'in telefon kulaklığı ile oynuyordum yine sesleri çok güzel kasıyordum sesimde karşıya anlaşılır gidiyordu fakat konuşmadığım sırada bile karşıya ince cızırtı sesi gittiği için oyuncu kulaklığı almak zorunda kaldım ama onun ergonomisi daha iyiydi zaten toplasan 10gramlik kulaklık 🙂 James Donkey 710 kullanan arkadaşım SteelSeries Artics 1 modeline geçti sırf yeni sistem dizdi diye, mikrofonunda hiçbir fark gözlemlemedim.
Çok kararsız kaldım ve Blackshark v2 siparişi verdim bugün, bt kulaklığım var zaten. Oyun oynayamıyordum ve görüşmeler için çok iyi değildi. Bir de aslında kablosuz kulaklığa ihtiyacım olmadığını anladım.

V2X modelinin mikrofonu harika düz V2 modelide aynıdır muhtemelen, konfor olarak hafif olduğu icin çok rahat ettiriyor uzun kullanımda bile sorun yaratmıyor. Benim kulaklıkta sevmediğim şey kablosu oldu sürekli dolanıp duruyor sinir ediyor.

Sarı sitede Logitech G733 satılıyor sıfır ya da farklı uygulamalarda onlara yönelin derim 2000 TL'ye sitelerde en iyi alabiliceğiniz kulaklı Cloud Alpha S'ya da Artics 5. Cloud Alpha S şu an Amazon'da indirimde alıp deneyebilirisiniz beğenmediğiniz taktirde iade edebiliyorsunuz satıcı Amazon olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı