2000 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2000

Gaviria

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Daha once kendime ofis koltugu almistim ama Vatan'da Rampage KL-R77 ustune oylesine oturup deneyene kadar betonun uzerinde oturdugumu fark ettim. Aşırı rahatti, cok konforluydu. Gonul ister ki direkt onu alip geceyim ama Rampage kalitesi ortada. 3 gun sorunsuzsa ileride sorun cikartacagini dusunuyorum.

Simdi, bütçe 2000 lira. XDrive'da bir suru guzel model var sancak, firtina, kasirga, gokturk vb. Gibi. Hangisi iyidir, rahattir, kullanislidir bilemiyorum. Bir yandan da cogu kisinin Hawk'i onerdigini gordum. Orada da fab4'u cok begendim ama kumas falan olmasi deri kadar rahat olmayabilir gibime geldi.

Boy 1.77 kilo 72. ne almalıyım? Kullanan, oneren arkadaşlar ve gidip deneyen arkadaslardan yardim bekliyorum.

İyi gunler.

KS
KS
G

Gaviria

Decapat
Biraz daha ekle git dxracer modellerinden birini al. Dxracer optimum serisi sana uygun gibi. Fiyatı 2299 tl olarak görünüyor indirim ile.
xDrive ile ne farki var bu urunun aradaki fiyat farki acisindan soruyorum da. Deneyimleme sansiniz oldu mu daha mi rahat acaba ? O fiyata cikmisken indirimde falan Msi Mag Ch120 falan kovalamak daha mi mantikli olur ?

Son düzenleme:

Hakazul

Decapat
Dxracer drifting modelini kullanıyorum ben. Üç yıldan fazla oldu alalı hala ilk aldığım gibi. Rahatlık ve sağlamlık olarak çok memnunum. YouTube bakarsan bayağı inceleme videoları var Türkçe ve yabancı kaynak olarak. Verilen parayı sonuna kadar hak eden bir ürün.

KS
KS
G

Gaviria

Decapat
Ben xdrive xDrive Tufan Profesyonel Oyuncu Koltuğu Siyah/Siyah kullanıyorum çok rahat vekaliteli xDrive tavsiye ederim müşteri memnuniyetini yüksek tutan bir marka ve belirttiğin ücrete çok rahat alırsın hemde üstüne paran kalır boy kilo için arayınca söylüyolar

Bugun koltugu deneyip almaya gidecektim fakat Basaksehir’deki yer kapanmis Mecidiyekoy’e tasinmis onun haricinde de Atak modelini sordum, yeni modeli ve yeni isim altinda yeni sungerle uretilmis onun cekimleri varmis. Model uretilmis ama yayinlanmasini bekliyorlarmis onu bekliycem cikinca gidip deniycem bakalim belki yeni falan daha rahattir. Bi de Akdeniz modelinde kumas uretmisler. xDrive da artik kumas uretmeye baslamis onu da denerim Hawk yerine.

lepidopterax

Femtopat
xdrive da uzun zamandır kumaş var benim bildiğim bu jandarma modelleri falan kumaştı önceden maddiyattan alamamıştım onları bide o zaman göktürklerde kumaştı ama şuan kumaş değil galiba

Yukarı