2000 TL sistem önerisi

Bütçe
2000tl

crfaruk06

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayardan pek fazla anlamıyorum. Şu an arçelik marka Intel Core i5 2410M 2.30GHz 4 GB RAM 64 Bit NVIDIA GeForce GT540M 1 GB ekran kartı hurda tarzı bir sistemim sınavlarıma dahi giremiyorum tarayıcıyı açtığım zaman bile sapıtıyor. Sahibinden de bu tarz ilanlar görüyorum şöyle bir sistem gördüm sanırım laptop işlemcisi ile masaüstü işlemcisi aynı verimliliği alamıyormuşuz oyun falan pek oynamıyorum belki PES 2021 GTA 5 oynayabilirim. Bu PC bu fiyata sizce nasıl yardımcı olur musunuz? Parçalar tertemiz ve kusursuzdur, sistemin sıcaklık değerleri ve parçaların sağlık durumu çok iyidir. Tek yapmanız gereken prize takmaktır.
- Ürünüm acil satılıktır lütfen fiyatı öldürecek ve boş muhabbet yapacak arkadaşlar yazmasın, pazarlık payı vardır.
- Aklınıza gelebilecek bütün oyunları ( FIFA-PES 21 / PUBG / GTA V / CS:GO / Call of Duty / LoL / valotant / Metin 2 VS. vs. ) Çok rahat oynatmaktadır.
- Gigabyte OC GDDR5 DX12 GT1030 2 GB paylaşımla 6 GB kutulu, faturalı Gaming ekran kartı.
- ASRock H61 1155P'in DDR3 1600MHz (SATA3 - 3.nesil işlemci - 16 GB RAM destekli) anakart.
- i3 2100 3.1GHz 4çekirdekli i3 4. nesille aynı performanstadır.
- 4x2 GB kit DDR3 toplam 8 GB bellek.
- 500GB + 160GB 7200RPM 2adet %100 sağlık harddisk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim boşuna yazma istersen sana onun 10 kat üstü PC toplayalım 2000-2500 TL arasına ama sen o PC'de ancak Valorant zorlarsan CS:GO oynarsın PUBG ve GTA 5 en düşük ayarlarda 10 FPS dahası olmaz milleti kazıklamaya ama Call of Duty 1 ve 2 oynarsın LoL oynatır Metin 2'de zaten PC ile yaşıt.
Kardeşim sen o PC'yi 500TL'ye satarsın ama daha üstüne satmaya dahi çalışma sonra bir çocuğu veya bu konuda bilgisiz bir aileyi kazıklarsın hiç hoş olmaz o zaman.

Sanırım yanlış anlaşıldım ben satmıyorum sahibinden de gördüm bu ilanı sizlere sormak istedim alınır mı diye galiba alınmazmış çok teşekkür ederim
Millatan önce kalma işlemciye 2000TL fiyat koyman güzelmiş.
Hocam ben değil sahibinden de birisi koymuş ben pek anlamadığım için sizlerden bilgi almak istedim sağolun yardımcı olduğunuz için

Yeni konular

Geri
Yukarı