2000 TL sistem tavsiyesi

Windows 8 Ready olayı şu, işletim sistemi daha hızlı yükleniyor ve sistem daha hızlı ve stabil olarak açılıyor. Yani Windows 8 ile tam uyumlu.

AMD ve İntel+Nvidia sisteminiz geliyor şimdi.

429e0c325809.jpg

516e3b15c9d9.jpg

Sistemin kullanım amacı ne olacak? GTX770 sığdırmıştım ben sisteme. :D Ancak stok fan ve kalitesiz bir kasayla.

Bence Panda arkadaşın sistemlerinden birincisinde GSkill 1866mhz CL9 ram alın. Üstüne GTX760 alın. Render performansında kesinlikle Cuda çekirdeklerine ihtiyacınız olacak. Kasayı da Z3 alın. Z11 çok itici ve kaba. Bütçeyi de az da olsa artırabilirseniz Hyper Evo 212 alın. Stok fanla FX X6 6300 kullanıyorum, sesinden dolayı bu hafta alma ihtimalim var Evo 212'yi. Umarım alabilirim.

Sistemin kullanım amacı ne olacak? GTX770 sığdırmıştım ben sisteme. :D Ancak stok fan ve kalitesiz bir kasayla.

Bence Panda arkadaşın sistemlerinden birincisinde GSkill 1866mhz CL9 ram alın. Üstüne GTX760 alın. Render performansında kesinlikle Cuda çekirdeklerine ihtiyacınız olacak. Kasayı da Z3 alın. Z11 çok itici ve kaba. Bütçeyi de az da olsa artırabilirseniz Hyper Evo 212 alın. Stok fanla FX X6 6300 kullanıyorum, sesinden dolayı bu hafta alma ihtimalim var Evo 212'yi. Umarım alabilirim.
Tam aksı, bana Z3 itici geliyor ya :D . Problem değil. Ama işlemci soğutucusunu sonraya saklasın. Ramları bütçesi varsa artırsın.
bu fiyatlar indirimde değil indirimde iken gtx770 bile konulabilir.
İndirim yok ama :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı