2000 TL sistem toplama

Bütçe
2000
Elimde 2 3 tane kasa ve Everest marka 300 Watt PSU var
Konuda yazan parçaları satıp en çok hava akışı yaratabilecek kasayı seçin. Diğer kasaları da sattıktan sonra elinize 300 - 400 TL daha geçer.

Biraz daha pazarlık yaparsanız 1100 - 1050 TL'e indirebilirsiniz.

SSD sıfır.

Oyun için depolama gerekiyorsa.

PSU'u da satın kötü bir PSU'dur muhtemelen. Böyle bir sistem size 2500 TL civarlarında gelir biraz daha pazarlık ile 2300 TL'e kadar çekebilirsiniz. Her parçayı Param güvende sistemiyle alın.

Ekran kartını pazarlıkla 1100 TL civarlarına indirirseniz 2400 TL civarında alabilirsiniz tüm parçaları.

Eğer daha uygun olsun diyorsanız GTX 760'ta seçebilirsiniz, aralarında performans farkı yok GTX 950 ile. Sadece çok güç tüketiyor.

Son düzenleme:
Konuda yazan parçaları satıp en çok hava akışı yaratabilecek kasayı seçin. Diğer kasaları da sattıktan sonra elinize 300 - 400 TL daha geçer.

Biraz daha pazarlık yaparsanız 900 TL'e indirebilirsiniz.

SSD sıfır.

Oyun için depolama gerekiyorsa.

PSU'u da satın kötü bir PSU'dur muhtemelen. Böyle bir sistem size 2500 TL civarlarında gelir biraz daha pazarlık ile 2300 TL'e kadar çekebilirsiniz. Her parçayı Param güvende sistemiyle alın.
Ekran kartı sorunlu hocam bilginiz olsun.

Bu bütçe ile bu kadar oluyor üstat 2083TL.

Hocam rica etsem benim konumada bir göz atar mısın? Bu arada sistemi bende sevdim bende bunu öneriyorum.

Bu bütçe ile bu kadar oluyor üstat 2083TL.

Bunun içinden SSD ve kasayı çıkarsak daha iyi ne alabiliriz?
@EREN SATAR bir de bütçe 3000 lira oldu.

Geri
Yukarı