2000 TL telefon önerisi

Bütçe
2000 TL

Nail kuru 45

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, telefon alacağım sahibinden 2. el olarak bütçem 2000 TL daha üstüne koyamıyorum şu anlık aklımda hoşuma giden POCO M3 var oyun oynuyorum ama grafikleri o kadar önemli değil benim için akıcı olsun yeter başka yerlerde alınmaz diyorlar bir de buraya danışayım dedim sizce alınır mı yoksa başka bir şey önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, telefon alacağım sahibinden 2. el olarak bütçem 2000 TL daha üstüne koyamıyorum şu anlık aklımda hoşuma giden POCO M3 var oyun oynuyorum ama grafikleri o kadar önemli değil benim için akıcı olsun yeter başka yerlerde alınmaz diyorlar bir de buraya danışayım dedim sizce alınır mı yoksa başka bir şey önerir misiniz?

Oyun için POCO kusursuz bir seçim, ancak POCO M3 oyun için çok güçlü değil + olarak 2. el tavsiye etmiyorum.
Bütçenizi arttırarak sıfır TCL 10l alırsanız oyunlarda aynı (hatta POCO M3 2. el olduğu için daha iyi) performans alırsınız.
Ayrıca bu bütçede ne yazıkki alacağınız sıfır veya 2. el bir cihaz akıcılık konusunda üzer.

Oyun için POCO kusursuz bir seçim, ancak POCO M3 oyun için çok güçlü değil + olarak 2. el tavsiye etmiyorum.
Bütçenizi arttırarak sıfır TCL 10l alırsanız oyunlarda aynı (hatta POCO M3 2. el olduğu için daha iyi) performans alırsınız.
Ayrıca bu bütçede ne yazık ki alacağınız sıfır veya 2. el bir cihaz akıcılık konusunda üzer.

Ya zaten ayda yılda bir PUBG oynarım onun haricinde arayüzde ve sosyal medyalarda Instagram'da vs akıcı olabilecek telefonmu sizce POCO m3.

Hocam 2000TL'lik telefonun sizi uzun yıllar götüreceğini sanmıyorum o yüzden paranızı biriktirip üstüne koyup daha iyi telefonlara bakmanızı öneririm mesela bu telefonlardan birini alabilirsiniz.

Hocam 2000TL'lik telefonun sizi uzun yıllar götüreceğini sanmıyorum o yüzden paranızı biriktirip üstüne koyup daha daha iyi telefonlara bakmanızı öneririm mesela bu telefonu alabilirsiniz.

Hocam bir de benim gözüm o kadar yükseklerde değil bana sosyal medyada akıcı olsun yani yavaşlığıyla canımı sıkmasın birde güzel gözüksün arada da açıp oyun oynayayım bu şekilde bir telefon arıyorum TCL 10 Plus ile POCO M3 arasında akıcılık farkı yok aynı yonga setini kullanıyorlar

Hocam bir de benim gözüm o kadar yükseklerde değil bana sosyal medyada akıcı olsun yani yavaşlığıyla canımı sıkmasın bir de güzel gözüksün arada da açıp oyun oynayayım bu şekilde bir telefon arıyorum TCL 10 Plus ile POCO M3 arasında akıcılık farkı yok aynı yonga setini kullanıyorlar.

POCO M3 2. el ama hocam unutmayın.
Ayrıca POCO genel olarak yazılımsal sorunlu.

Nasıl yani sonuçta MIUI arayüzünü kullanıyor genelde şu ana kadar MIUI arayüzünde en son güncellemede sorun çıktı POCO genel olarak yazılımsal hatalı olsa X3 NFC en iyi oyun için telefon olamazdı bence.

Nasıl yani sonuçta MIUI arayüzünü kullanıyor genelde şu ana kadar MIUI arayüzünde en son güncellemede sorun çıktı POCO genel olarak yazılımsal hatalı olsa X3 NFC en iyi oyun için telefon olamazdı bence.

Hocam işte asıl sorun burada.
Yazılım öyle saçma bir haldeki PUBG gibi oyunları stabil çalıştıran cihaz ana menüde kasabiliyor.
Çoğu zaman normal günlük kullanım performansı sorunlu oluyor ama bazen oyun performansınıda yazılım ile yerin dibine sokuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı