2000 TL telefon önerisi

Bütçe
2000 TL
Bir de Xiaomi'lerin çoğunda 0 olsa bile fazla şikayet var arkadaş 2. el alacağım diyor 🤣

Nerede görsem Xiaomi övülüyor yok şöyle mükemmel yok böyle mükemmel, Letgo'ya girdiğim zaman karşıma sadece Xiaomi telefonlar çıkıyor, ee hani çok güzeldi neden satıyorsunuz.

4 GB RAM ile bataryanın alakası ne? Arkadaşı 128 GB RAM'li, 8000 mAh bataryalı ve giriş seviyesi işlemcili Xiaomi cihazlara yöneltelim o zaman, ben kendi telefonum adına konuşuyorum, telefonun kullanım geçmişine göre 4 5 saat ekran süresi nimet sayılıyor, olması gerektiği gibi kullanılsaydı bu süre daha uzun olabilirdi, ki ben her şeyi farkındayım güncelleme desteği bitti, ekranı kırılırsa çok pahalı falan fistan, 2000 TL gibi bir fiyata güncelleme desteği alan teledon bulursun evet, istediğin her oyunu kafana göre oynayamazsın.

Okuduğunuzu anlarsanız iyi olur aslında.
Orada bataryadan değil cihazın ömründen bahsetmiş. Ayrıca az önce arkadaşa fanboy dediniz fakat bu agresif davranışınız ile sizde bariz hater oluyorsunuz galiba :D
Nerede görsem Xiaomi övülüyor yok şöyle mükemmel yok böyle mükemmel, Letgo'ya girdiğim zaman karşıma sadece Xiaomi telefonlar çıkıyor, ee hani çok güzeldi neden satıyorsunuz.

Galiba değil.
Kesinlikle hater sınız.

Hocam genel olarak Xiaomi şikayet oranı memnuniyet oranından fazla olan, ya da eşit olan bir marka. O yüzden 2. el Xiaomi almak amiral gemisi ya da üst segment olmadığı sürece mantıklı gelmiyor bana.
İkinci el konusunda haklısınız, ben sıfır olarak 128GB lık modeli 1500 TL ye almıştım, Türkiye garantili. Şimdi olsa 2500 3000 vermezdim herhalde.

4 GB RAM ile bataryanın alakası ne? Arkadaşı 128 GB RAM'li, 8000 mAh bataryalı ve giriş seviyesi işlemcili Xiaomi cihazlara yöneltelim o zaman, ben kendi telefonum adına konuşuyorum, telefonun kullanım geçmişine göre 4 5 saat ekran süresi nimet sayılıyor, olması gerektiği gibi kullanılsaydı bu süre daha uzun olabilirdi, ki ben her şeyi farkındayım güncelleme desteği bitti, ekranı kırılırsa çok pahalı falan fistan, 2000 TL gibi bir fiyata güncelleme desteği alan teledon bulursun evet, istediğin her oyunu kafana göre oynayamazsın.

Özür dilerim hocam yanlış okumuşum.
4 yıl kullanırsınız gibi okumuşum kusuruma bakmayın.

Ben Xiaomi cihazları savunmadım ama siz her fırsatta Xiaomi çöp diyorsunuz.
Markaya bakmayı bırakıp modele baksak diyorum.
Zaten 2000 TL'ye düzgün bir cihaz yok.
0 olarak GM 20 Pro var ama forumdaki herkes o cihazın nasıl olduğunu biliyor :)

Bütçe arttırıp A73 alması en sağlıklısı olur bence.

Herkese merhaba, telefon alacağım sahibinden 2. el olarak bütçem 2000 TL daha üstüne koyamıyorum şu anlık aklımda hoşuma giden POCO M3 var oyun oynuyorum ama grafikleri o kadar önemli değil benim için akıcı olsun yeter başka yerlerde alınmaz diyorlar bir de buraya danışayım dedim sizce alınır mı yoksa başka bir şey önerir misiniz?

Özür dilerim hocam yanlış okumuşum.
4 yıl kullanırsınız gibi okumuşum kusuruma bakmayın.

Ben Xiaomi cihazları savunmadım ama siz her fırsatta Xiaomi çöp diyorsunuz.
Markaya bakmayı bırakıp modele baksak diyorum.
Zaten 2000 TL'ye düzgün bir cihaz yok.
0 olarak GM 20 Pro var ama forumdaki herkes o cihazın nasıl olduğunu biliyor :)

Bütçe arttırıp A73 alması en sağlıklısı olur bence.

Sorun değil hocam insanlık hali, bende şöyle bir hastalık var herkesin övdüğü şey bende ters tepki yapıyor nefret ediyorum, ben elime bir sürü Xiaomi telefon aldım amiral ge misinden giriş seviyesine kadar, hiçbiri bana Premium telefon hissiyatı vermiyor aksine dandiklik hissiyatı veriyor o yüzden sevmiyorum, arkadaşın 2000 TL'ye dünyaları istiyor gibi davranması sinirimi bozdu ve tutamadım kendimi, iyi forumlar.

Hocam 2000TL'lik telefonun sizi uzun yıllar götüreceğini sanmıyorum o yüzden paranızı biriktirip üstüne koyup daha iyi telefonlara bakmanızı öneririm mesela bu telefonlardan birini alabilirsiniz.

5 sene önce 550 Tly'e aldıgım telefonu hâlâ kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı