2000 TL telefon önerisi

R. Berat YAŞAR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D / Gigabyte X570 Aorus Elite (Rev 1.0) / Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200Mhz CL16 /PowerColor Red Devil RX 6750XT OC- MSI NVIDIA GeForce RTX2070 Gaming Z / ADATA 256GB XPG SX6000 PRO NVMe M.2 SSD / Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB HDD / CM MasterLiquid ML240L / Dark N10 PRO / High Power 850W 80+ Gold 14cm
Meslek
Harita Mühendisi
Merhaba, ek telefon olarak kullanacağım sadece Getir uygulaması üzerinden paket bırakmak için. Bu sebeple bir telefon arayışı içine girdim ancak uygun fiyatlı olarak Realme, Reeder, General Mobile ve Xiaomi'nin telefonlarının fiyatı uygun. Hangi telefonu önerirsiniz?

Merhaba, ek telefon olarak kullanacağım sadece Getir uygulaması üzerinden paket bırakmak için. Bu sebeple bir telefon arayışı içine girdim ancak uygun fiyatlı olarak Realme, Reeder, General Mobile ve Xiaomi'nin telefonlarının fiyatı uygun. Hangi telefonu önerirsiniz?
Getir'den başka bir şey kullanmayacaksanız Realme C21 bile yeter.

Veya şunlar bile olur. M6T babam da kullanıyor hatta.

Getir'den başka bir şey kullanmayacaksanız Realme C21 bile yeter.

Aynen sadece Getir uygulaması üzerinden paket teslimatı yapacağım ve navigasyon kullanacağım

Aslında bana bataryası çok yüksek olan ve uygulamada kasma donma yapmaması yeterli.

Valla babam WhatsApp, Google haberler, Haritalar vs. kullanıyor genellikle. Bir gün gidiyor telefon. Gördüğüm kadarıyla çok kasmıyor da.

Yeni konular

Geri
Yukarı